Barış ve Nisa tartıştı mı, neden? 25 Ocak Survivor'da Barış ve Nisa ne dedi, tartışma mı çıktı? Barış ve Nisa kavga mı ediyor? Nisa ve Barış ayrı mı? - Haberler
Haberi Paylaş

Barış ve Nisa tartıştı mı, neden? 25 Ocak Survivor'da Barış ve Nisa ne dedi, tartışma mı çıktı? Barış ve Nisa kavga mı ediyor? Nisa ve Barış ayrı mı?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Barış ve Nisa tartıştı mı, neden? 25 Ocak Survivor'da Barış ve Nisa ne dedi, tartışma mı çıktı? Barış ve Nisa kavga mı ediyor? Nisa ve Barış ayrı mı?

Survivor All Star yeni yayınlanan 25 Ocak Salı 2022 fragmanında Barış ve Nisa arasında gerginlik meydana geliyor. Nisa, Yağmur'a Barış için "Yağmur boş ver, sen onun seviyesine düşme. Gel." açıklamasını yapmıştı. Bunun ardından izleyiciler, Barış ve Nisa neden tartıştı? 25 Ocak Survivor'da Barış ve Nisa ne dedi, tartışma mı çıktı? Barış ve Nisa kavga mı ediyor? Nisa ve Barış ayrı mı? İşte bilgiler...

Survivor yeni bölümü izleyen izleyiciler, Barış ve Nisa neden tartıştı? 25 Ocak Survivor'da Barış ve Nisa ne dedi, tartışma mı çıktı?Barış ve Nisa kavga mı ediyor? Nisa ve Barış ayrı mı? merak etti. Peki, Barış ve Nisa ayrı mı? Barış ve Nisa sevgili mi? Barış ve Nisa ayrıldılar mı? Detaylar sizlerle...

Survivor 2020 yarışmasıyla yıldızları parlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, yarışma sonrası sürpriz bir aşka yelken açmışlardı. Sosyal medyada ilişkileriyle ön planda olan gözde çift ayrılık kararı aldı. Nisa'nın sevgilisinin kendi hayatını anlattığı kitapta yazanlardan dolayı ilişkiyi bitirdiği ortaya çıktı.

Survivor 2020 yarışmasında tanışan ve sonrasında aşk yaşamaya başlayan Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı çiftinden kötü haber geldi. Bir süredir ilişkilerinde çalkantılı dönem geçiren çift ayrılma kararı aldı. Nisa Bölükbaşı, ayrılığı sosyal medya hesabından duyurarak dostça ayrıldıklarını söyledi. Yağcı ve Bölükbaşı ilişkisinin neden bittiği ise ortaya çıktı.

Çiftin ciddi giden ilişkisi Barış Murat Yağcı'nın hayat hikayesini anlattığı kitabı "Her Şeye Rağmen" yüzünden tepetaklak oldu. Yağcı'nın eski ilişkilerini detaylarıyla yazdığı kitapta, "Gençken benden yaşça büyük bir kadını tavlamaya çalıştığım çok olmuştur. O tatmin duygusu çok hoşuma gidiyordu. Bir kişiye ulaşmak, onunla bir frekans yakalamak, sonra birlikte eve gelip sırtımı dönüp uyumak" sözleri kısa sürede gündem oldu.

Bunu yüzlerce kişiye yaptığını söyleyen Barış Murat Yağcı kitabında sözlerine şöyle devam ediyordu: "Karşımdaki kadın benim için aklından 'Yüzü gözü düzgün, fiziği yerinde, dövmeleri ve tanınırlığı var, bu akşam onunla birlikte olacağım ve çok iyi geçecek' diye geçiriyor. Fakat ben planlarını bozup ona istediğini vermeyince sanki ona bir ders vermiş oluyordum." Bu sözleriyle kısa sürede gündem olan oyuncu için "Kendini beğenmiş","Ukala ve kadın düşmanlığı" yorumları yapıldı.

Kitabın içeriği sosyal medyada adeta bir patlama yaratınca Nisa Bölükbaşı da aldığı ayrılık kararını açıkladı. Sosyal medya hesabından iki cümlelik açıklama yapan Bölükbaşı "Barış ile olan ilişkimizi saygı sevgi çerçevesinde noktalandırdık. Kendisine hayatta başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Bugünkü yeni bölüm fragmanında Survivor ödül oyununda Yağmur Barış'a "Bak takım arkadaşlarının hiçbiri bunu yapmıyor." açıklamasını yapmıştı. Ardından Barış ise "Hiç muhatabım değilsin. Hiç muhatap olma benimle." açıklamasını yapıyor. Sonrasında Nisa, Yağmur'a Barış için "Yağmur boş ver, sen onun seviyesine düşme. Gel." diyor. Ardından Barış Nisa'ya dönerek "Onu kim söyledi? Sen mi?" şeklinde soru soruyor.

Barış ve Nisa tartıştı mı, neden? 25 Ocak Survivor'da Barış ve Nisa ne dedi, tartışma mı çıktı? Barış ve Nisa kavga mı ediyor? Nisa ve Barış ayrı mı?

Fragmandan sonra izleyiciler ikili arasında tartışma mı çıkıyor merak etmişti. Detayları yeni bölümden izleyeceğiz...

Haberler.com - Gündem

Survivor 2022, Gündem, Magazin, Haberler

title