Bacağı Kırılan Şahıs Oy Kullanmaya Ambulansla Geldi - Haberler
Haberi Paylaş

Bacağı Kırılan Şahıs Oy Kullanmaya Ambulansla Geldi

İhlas Haber Ajansı - Genel

Bacağı kırılan şahıs oy kullanmaya ambulansla geldiRİZE - Rize'de iki ay önce ağaçtan düşme sonucu bacak kemiği kırılan ve bu nedenle yürüyemeyen 32 yaşındaki Yıldırım Yılmaz ambulansla götürüldüğü okulda oyunu kullandı.

Bacağı kırılan şahıs oy kullanmaya ambulansla geldi

RİZE - Rize'de iki ay önce ağaçtan düşme sonucu bacak kemiği kırılan ve bu nedenle yürüyemeyen 32 yaşındaki Yıldırım Yılmaz ambulansla götürüldüğü okulda oyunu kullandı.

Merkeze bağlı Reşadiye Mahallesi'nde oturan Yıldırım Yılmaz, İl Sağlık Müdürlüğü 112 Acil Yardım ekipleri tarafından evinden alındı. Ambulansla Rize Merkez Reşadiye mahallesinde bulunan ilköğretim okuluna götürülen Yılmaz, sağlık personelince sedyeyle oy kullanacağı 1077 numaralı sandığın bulunduğu sınıfa getirildi. Yılmaz, oyunu kullandıktan sonra ambulansla tekrar evine götürüldü.

Öte yandan Rize il genelinde 167 yatalak, 140 evde bakım hizmeti gören hasta, oy kullanmak için ambulans hizmeti talebinde bulundu.

İhlas Haber Ajansı / Genel

Yıldırım Yılmaz, Reşadiye, Genel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title