Aziz yeni bölüm ne zaman? Aziz yeni bölüm fragmanı izle! Aziz yeni bölümde neler olacak? - Haberler
Haberi Paylaş

Aziz yeni bölüm ne zaman? Aziz yeni bölüm fragmanı izle! Aziz yeni bölümde neler olacak?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Aziz yeni bölüm ne zaman? Aziz yeni bölüm fragmanı izle! Aziz yeni bölümde neler olacak?

Show TV'nin başarılı yapımı Aziz yeni sezonda da ilgi gören yapımlar arasında yer almaya devam ediyor. Aziz dizisini yakından takip edenler son dönemde yeni bölüm fragmanını aratmakta. Peki, Aziz yeni bölümde neler olacak? Aziz yeni bolum fragmanı izle! Aziz 9. bölüm fragmanı izle! Show TV Aziz fragmanı izle! Aziz 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aziz hangi gün, ne zaman, saat kaçta? Aziz son bölümde neler oldu?

Show TV'de yayınlanan Aziz izleyiciyi ekranların önünde kilitlemeye devam ediyor. Son bölümün sonunda yayınlanan fragman büyük ses getirirken izleyemeyen, kaçıranlar internette fragman ile ilgili arama yapmakta. Vatandaşlar internette en çok "Aziz yeni bölüm fragmanı izle! Aziz 9. bölüm fragmanı izle! Aziz yeni bölümde neler olacak?" gibi soru ve konuları aratmakta. Aziz'in yeni bölüm fragmanı ve daha birçok bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

Aziz'in 8. Bölümünde; Aziz'in hür yaşamak için başlattığı cesur mücadele, şehirde büyük bir uyanışa vesile olur. Efnan'ı o evden alıp götürmek isteyen Aziz, Pierre'in kapısına dayanmıştır. Bu hamle Pierre ile aralarındaki gerilimi amansız bir çıkmaza soktu. Dilruba öğrendiği sırrın yükünü taşımakta zorlanırken Adem, vicdanı ve aşkı arasında bir çıkmazın içine girdi. Galip, Mustafa'yı Maksude'den uzak tutmak için onu evlatlarıyla sınadı. Ancak bu sınav sadece bu aşkın değil, Aziz ve Adem arasındaki kardeşlik bağının da sınanmasına neden oldu.

Antakya'nın en büyük ve tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar (Murat Yıldırım) refah ve zenginlik içinde bir hayat sürdürmektedir. Fransız delegesi Pierre'in oğlu Teğmen Andre'yi öldürmesiyle Aziz'in kaderi değişir; doğduğu toprakları, biricik aşkını kısacası sahip olduğu her şeyi geride bırakmak zorunda kalır. İki yıl sonra öldü zannedilirken geri dönüşü herkes için beklenmedik olur. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Aziz sahip olduğu her şeyi kaybetmekle kalmamış, Fransız işgali altındaki Antakya bıraktığından daha kötü bir hal almıştır. Üstelik ilk aşkı Dilruba (Damla Sönmez) da amcası Galip Payidar'ın oğlu Adem ile nişanlanmıştır.

Aziz yeni bölümüyle 14 Ocak Cuma günü saat 20.00'de Show TV'de.

Aziz yeni bölüm ne zaman? Aziz yeni bölüm fragmanı izle! Aziz yeni bölümde neler olacak?

AZİZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Aziz'in hür yaşamak için başlattığı cesur mücadele, şehirde büyük bir uyanışa vesile olur. Efnan'ı o evden alıp götürmek isteyen Aziz, Pierre'in kapısına dayanmıştır. Bu hamle Pierre ile aralarındaki gerilimi amansız bir çıkmaza sokacaktır. Dilruba öğrendiği sırrın yükünü taşımakta zorlanırken Adem, vicdanı ve aşkı arasında bir çıkmazın içine girer. Galip Mustafa'yı Maksude'den uzak tutmak için onu evlatlarıyla sınar. Ancak bu sınav sadece bu aşkın değil, Aziz ve Adem arasındaki kardeşlik bağının da sınanmasına neden olacaktır…

Aziz'in öğrendiği büyük sırdan sonra Galip Payidar'la yüzleştiği tanıtımda Fransız askerlerinin Zülfikar Halı Atölyesi'nde çıkardığı gerilim dikkat çekiyor. Fransızlar, atölyede asılı olan Atatürk resmini kaldırmak isterken Aziz buna karşı çıkıyor. Halk, şehrin sokaklarında Atatürk resimleriyle alkış tutarken Pierre'in bu duruma karşı nasıl bir hamle yapacak merak konusu oluyor. Aziz'in Efnan'ın parmağına yüzük taktığı duygusal anlar ise büyük heyecan uyandırıyor.

Aziz yeni bölüm ne zaman? Aziz yeni bölüm fragmanı izle! Aziz yeni bölümde neler olacak?

  • Aziz Payidar (Murat Yıldırım) - Payidar ailesinin ilk oğlu.
  • Dilruba (Damla Sönmez) - Tek isteği aşık olduğu Aziz ile birlikte olmak olan Paşazade torunu.
  • Efnan (Simay Barlas) - Hayatının aşkıyla tanıştığını zanneden kadın.
  • Galip Payidar (Ahmet Mümtaz Taylan) - Payidarların reisi.
  • Delege Pierre (Fırat Tanış) - Antakya'nın sahibi olduğunu iddia eden delege.
  • Adem Payidar (Güven Murat Akpınar) - Galip Payidar'ın bir diğer oğlu.

Haberler.com - Gündem

Show Tv, Aziz, Gündem, Magazin, Haberler

title