Aziz neden yok, ara mı verdi? 8 Nisan Aziz neden yayınlanmadı, Aziz neden ara verdi? Aziz dizisi sağlık arası mı verdi? - Haberler
Haberi Paylaş

Aziz neden yok, ara mı verdi? 8 Nisan Aziz neden yayınlanmadı, Aziz neden ara verdi? Aziz dizisi sağlık arası mı verdi?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Aziz neden yok, ara mı verdi? 8 Nisan Aziz neden yayınlanmadı, Aziz neden ara verdi? Aziz dizisi sağlık arası mı verdi?

Show TV'nin sevilen dizisi Aziz bugün yayın akışında gözükmedi. Bunun ardından izleyiciler, Aziz neden yok, ara mı verdi? 8 Nisan Aziz neden yayınlanmadı, Aziz neden ara verdi? Aziz dizisi sağlık arası mı verdi? merak etti. Peki, Aziz dizisi neden ara verdi? Aziz yeni bölüm bugün yok mu? Aziz yeni bölüm bu hafta olmayacak mı? İşte detaylar...

Aziz, O3 Medya imzalı, ilk bölümü 5 Kasım 2021 tarihinde yayınlanan, Recai Karagöz'ün yönettiği, aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisi. Aziz neden yok, ara mı verdi? 8 Nisan Aziz neden yayınlanmadı, Aziz neden ara verdi? Aziz dizisi sağlık arası mı verdi?

Aziz yeni bölümü bu akşam ekranlara gelmeyecek. Aziz sağlık sorunları nedeniyle 1 hafta ekranlara ara veriyor. 8 Nisan Show TV yayın akışında Aziz yer almadı. Aziz yeni bölümüyle haftaya yayınlanacak. Dizi 1 haftalık ara veriyor.

Twitter'dan yapılan paylaşım şöyle:

Önce sağlık

20 haftadır, her cuma #ShowTV ekranlarında yerini alan #Aziz dizimize, sağlık sorunları nedeniyle 1 hafta ara vermekteyiz.

Önümüzdeki hafta, yeni bölümümüzde buluşmak üzere…

Aziz neden yok, ara mı verdi? 8 Nisan Aziz neden yayınlanmadı, Aziz neden ara verdi? Aziz dizisi sağlık arası mı verdi?

Aziz dizisi sağlık arası nedeniyle 1 hafta ekranlara ara verdi. Yeni bölüm haftaya yayınlanacak.

Antakya'nın en büyük ve tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar (Murat Yıldırım) refah ve zenginlik içinde bir hayat sürdürmektedir. Fransız delegesi Mösyö Pierre'in oğlu Teğmen Andre'yi öldürmesiyle Aziz'in kaderi değişir; doğduğu toprakları, biricik aşkını kısacası sahip olduğu her şeyi geride bırakmak zorunda kalır. İki yıl sonra öldü zannedilirken geri dönüşü herkes için beklenmedik olur. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Aziz sahip olduğu her şeyi kaybetmekle kalmamış, Fransız işgali altındaki Antakya bıraktığından daha kötü bir hal almıştır. Üstelik ilk aşkı Dilruba (Damla Sönmez) da amcası Galip Payidar'ın oğlu Adem ile nişanlanmıştır.

Aziz Payidar (Murat Yıldırım) - Edip Payidar'ın oğlu. Gerçek aşkını ve kendini bularak Hatay'ın yeniden ana vatana katılmasında etkin rol oynar. Efnan ile evlenmiştir.

Dilruba Payidar (Damla Sönmez) - Aziz'in ilk aşkı, Paşazade torunu. Daha sonra Adem Payidar ile evlenmiştir.

Efnan Payidar (Simay Barlas) - Halıcı bir köylü kızı. Hayatının aşkı Aziz ile tanışmış ve onu daima mücadelesinde desteklemiştir. Aziz ile evlenmiştir.

Galip Payidar (Ahmet Mümtaz Taylan) - Payidarların reisi. Adem ve Maksude'nin babası, Aziz'in amcasıdır.

Delege Pierre Martin (Fırat Tanış) - Antakya'da görev yapan Fransız delege. Sinirlidir. Zamanla Efnan'a aşık olacaktır ve Aziz ile birçok konuda husumetleri olacaktır.

Adem Payidar (Güven Murat Akpınar) - Galip Payidar'ın tek oğlu. Aziz şehri terk edince Dilruba ile nişanlanmış ve sonrasında evlenmiştir.

Haberler.com - Gündem

Show Tv Aziz Dizi Gündem Magazin Haberler

title