Aziz 8. bölüm fragmanı izle! Aziz yeni bölüm fragmanı izle! Aziz yeni bölümde neler olacak? - Haberler
Haberi Paylaş

Aziz 8. bölüm fragmanı izle! Aziz yeni bölüm fragmanı izle! Aziz yeni bölümde neler olacak?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Aziz 8. bölüm fragmanı izle! Aziz yeni bölüm fragmanı izle! Aziz yeni bölümde neler olacak?

Show TV'nin başarılı yapımı Aziz yeni sezonda da ilgi gören yapımlar arasında yer almaya devam ediyor. Aziz dizisini yakından takip edenler son dönemde yeni bölüm fragmanını aratmakta. Peki, Aziz yeni bölümde neler olacak? Aziz yeni bolum fragmanı izle! Aziz 8. bölüm fragmanı izle! Show TV Aziz fragmanı izle! Aziz 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aziz hangi gün, ne zaman, saat kaçta? Aziz son bölümde neler oldu?

ATV'de yayınlanan Aziz yeni sezonunda da izleyiciyi ekranların önünde kilitlemeye devam ediyor. Son bölümün sonunda yayınlanan fragman büyük ses getirirken izleyemeyen, kaçıranlar internette fragman ile ilgili arama yapmakta. Vatandaşlar internette en çok "Aziz yeni bolum fragmanı izle! Aziz 8. bölüm fragmanı izle! Aziz yeni bölümde neler olacak?" gibi soru ve konuları aratmakta. Aziz'un yeni bölüm fragmanı ve daha birçok bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

Aziz 7. Bölümünde Yaşanan tüm olayların ardından Efnan'ın da gidişiyle Aziz mücadelesine tek başına devam etmek zorunda kalır. Efnan, şehri terk ederken uğradığı bir saldırı sonucu kendisini Pierre'in yanında bulur. Bu sırada Pierre'in ise sürpriz bir konuğu vardır: Mısır Prensesi Fevziye. Prensesin gelişi, şehirdeki ticaret dengesini hareketlendirirken Efnan ve Aziz'in hikâyesine de derinden dokunur. Adem, Dilruba'nın sevgisini sınamak için ona Aziz'le ilgili mühim bir sır verir. Dilruba, bu sırla nasıl baş edeceğini düşünürken, Maksude'nin eline geçen bir mektup Aziz'i hayal kırıklıklarıyla dolu bir gizemin peşine düşürecektir.

Antakya'nın en büyük ve tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar (Murat Yıldırım) refah ve zenginlik içinde bir hayat sürdürmektedir. Fransız delegesi Pierre'in oğlu Teğmen Andre'yi öldürmesiyle Aziz'in kaderi değişir; doğduğu toprakları, biricik aşkını kısacası sahip olduğu her şeyi geride bırakmak zorunda kalır. İki yıl sonra öldü zannedilirken geri dönüşü herkes için beklenmedik olur. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Aziz sahip olduğu her şeyi kaybetmekle kalmamış, Fransız işgali altındaki Antakya bıraktığından daha kötü bir hal almıştır. Üstelik ilk aşkı Dilruba (Damla Sönmez) da amcası Galip Payidar'ın oğlu Adem ile nişanlanmıştır.

  • Aziz Payidar (Murat Yıldırım) - Payidar ailesinin ilk oğlu.
  • Dilruba (Damla Sönmez) - Tek isteği aşık olduğu Aziz ile birlikte olmak olan Paşazade torunu.
  • Efnan (Simay Barlas) - Hayatının aşkıyla tanıştığını zanneden kadın.
  • Galip Payidar (Ahmet Mümtaz Taylan) - Payidarların reisi.
  • Delege Pierre (Fırat Tanış) - Antakya'nın sahibi olduğunu iddia eden delege.
  • Adem Payidar (Güven Murat Akpınar) - Galip Payidar'ın bir diğer oğlu.

Haberler.com - Gündem

Aziz, Dizi, Gündem, Haberler

title