Aziz 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aziz yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu? 5. bölüm fragmanı ne zaman çıkar? - Haberler
Haberi Paylaş

Aziz 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aziz yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu? 5. bölüm fragmanı ne zaman çıkar?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Aziz 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aziz yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu? 5. bölüm fragmanı ne zaman çıkar?

Aziz bugünkü 4. bölümü izleyenler 5. bölüm fragmanı çıktı mı merak ediyor. Peki, Aziz 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aziz yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu? Aziz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aziz 5. bölüm fragmanı çıktı mı? İşte detaylar...

Aziz, Recai Karagöz'ün yönettiği, aksiyon ve dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. O3 Medya yapımı olan dizinin, ilk bölümü 5 Kasım 2021 tarihinde yayımlandı. Aziz 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aziz yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu?

Aziz her hafta Cuma günü saat 20:00 'da Show TV'de ekranlara geliyor.

Aziz dizisinin bugünkü yeni bölümünün ardından 5. bölüm fragmanının çıkması bekleniyor.

AZİZ 4. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Aziz 4. Bölüm Fragmanı yayında. Aziz'in Efnan'la evlenme kararının duyulduğu tanıtımda bu haber Dilruba'yı derinden sarsıyor. Efnan, Payidar ailesini büyük bir şaşkınlığa uğratırken Galip Payidar, Dilruba ve annesini evden gönderiyor. Aziz'in Efnan'a verdiği hediye merak konusu olurken evlilik kararının ardından aralarında neler yaşanacağı büyük bir merakla bekleniyor.

Antakya'nın en büyük ve tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar (Murat Yıldırım) refah ve zenginlik içinde bir hayat sürdürmektedir. Fransız delegesi Pierre'in oğlu Teğmen Andre'yi öldürmesiyle Aziz'in kaderi değişir; doğduğu toprakları, biricik aşkını kısacası sahip olduğu her şeyi geride bırakmak zorunda kalır. İki yıl sonra öldü zannedilirken geri dönüşü herkes için beklenmedik olur. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Aziz sahip olduğu her şeyi kaybetmekle kalmamış, Fransız işgali altındaki Antakya bıraktığından daha kötü bir hal almıştır. Üstelik ilk aşkı Dilruba (Damla Sönmez) da amcası Galip Payidar'ın oğlu Adem ile nişanlanmıştır.

Aziz 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aziz yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu? 5. bölüm fragmanı ne zaman çıkar?

Ana karakterler

Aziz Payidar (Murat Yıldırım) - Payidar ailesinin ilk oğlu.

Dilruba (Damla Sönmez) - Tek isteği aşık olduğu Aziz ile birlikte olmak olan Paşazade torunu.

Efnan (Simay Barlas) - Hayatının aşkıyla tanıştığını zanneden kadın.

Galip Payidar (Ahmet Mümtaz Taylan) - Payidarların reisi.

Delege Pierre (Fırat Tanış) - Antakya'nın sahibi olduğunu iddia eden delege.

Adem Payidar (Güven Murat Akpınar) - Galip Payidar'ın bir diğer oğlu.

Yardımcı karakterler

Kenan (Eren Hacısalihoğlu) -

Handan (Ayten Soykök) -

Nigar Payidar (Füsun Demirel) -

Hatice Ana (Meral Çetinkaya) -

Azime (Suzan Kardeş) -

Mustafa (Baran Akbulut) -

Maksude Payidar (Elif Sönmez) -

Cemal (Cenan Çamyurdu) -

Selahattin (Haydar Köyel) -

Aslan (Berkay Akın) -

Haberler.com - Gündem

Aziz, Dizi, Gündem, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title