Ayhan Aşan kimdir? Şarkıcı Ayhan Aşan kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Ayhan Aşan hayatı ve biyografisi - Haberler
Haberi Paylaş

Ayhan Aşan kimdir? Şarkıcı Ayhan Aşan kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Ayhan Aşan hayatı ve biyografisi

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Ayhan Aşan kimdir? Şarkıcı Ayhan Aşan kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Ayhan Aşan hayatı ve biyografisi

Televizyon programlarında da sıklıkla görülen isimlerden biri olan Ayhan Aşan kimdir? Bir döneme damga vuran Ayhan Aşan, Bir Sana Yandım, Yalancı, Sandalcı gibi eserleriyle biliniyor. Peki, Ayhan Aşan kimdir? Ayhan Aşan nereli ve kaç yaşında? Ayhan Aşan hayatı, biyografisi, şarkıları ve daha fazlası..

Ayhan Aşan kimdir, sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Son olarak 5 Şubat tarihinde Şarkılar Bizi Söyler konuğu olan Ayhan Aşan kimdir? Ayhan Aşan kaç yaşında, aslen nereli, mesleği ne, şarkıları nelerdir? Ayhan Aşan evli mi? Ayhan Aşan tüm şarkılarının isimleri nelerdir?

AYHAN AŞAN KİMDİR?

Ayhan Aşan 1968 yılında Balıkesir'de dünyaya geldi. Küçük yaşlardan itibaren müziğe ilgi duyan Ayhan Aşan o yaşlarda özel müzik eğitimleri aldı. Birçok defa ses yarışmalarına katılan Ayhan Aşan, 1987 yılında yapılmış olan Altın Lale Ses yarışmasında önemli bir başarı elde etti.

Ayhan Aşan, 3 yıl Üsküdar Musiki Cemiyetinde Türk müziği konusunda eğitim gördü. Ayhan Aşan, 5 Şubat 2022 Cumartesi günü Şarkılar Bizi Söyler programına konuk olmuştur.

Haberler.com - Gündem

Şarkı Gündem Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title