Haberi Paylaş

ATV Esra Erol'da CANLI izle! 9 Haziran Esra Erol ATV full HD canlı izleme linki! Esra Erol'da yeni bölüm canlı izle! Esra Erol son bölüm izle!

Gündem Haberleri

ATV'nin sevilen programı Esra Erol'da yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Esra Erol'da bugün ATV'de yeni sezonu heyecanlı bir şekilde devam ediyor. İşte, Esra Erol ATV full HD canlı izleme linki! Esra Erol canlı izle! Esra Erol'da canlı izle! 9 Haziran Esra Erol'da canlı izle! Esra Erol izle! Esra Erol canlı izle! Esra Erol'da canlı izle!

ATV Esra Erol canlı izle linki araştırılıyor. Esra Erol'un sunuculuğunu yaptığı Esra Erol'da programı yeni sezonuyla izleyicisinin karşısına çıkmaya devam ediyor. İzleyiciler Esra Erol programı ile ilgili olarak "Esra Erol ne zaman, saat kaçta başlıyor ve Esra Erol son bölümde neler oldu?" gibi soruların yanıtlarını araştırıyor. İşte, Esra Erol ATV full HD canlı izleme linki! Esra Erol canlı izle! ATV Esra Erol'da canlı izle! 9 Haziran Perşembe Esra Erol'da canlı izle!

Esra Erol'da hafta içi her gün saat 16.20'de ATV'de izleyicisiyle buluşuyor.

Esra Erol'da canlı izlemek için ESRA EROL'DA CANLI İZLE 'ye tıklayınız.

ATV Esra Erol'da CANLI izle! 9 Haziran Esra Erol ATV full HD canlı izleme linki! Esra Erol'da yeni bölüm canlı izle! Esra Erol son bölüm izle!

Esra Erol, 12 mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp'te doğdu.

5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancıklı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya'da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı.

Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi'nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi'nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.

Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

İki yıl üst üste Türkiye'nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek'i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000'in üstünde akülü sandalye dağıttı.

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.

  • Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003
  • Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007
  • Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007
  • Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008
  • Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2014
  • Esra Erol'da (ATV) 2015 - 2017

Oyunculuk deneyimi :

  • Kalp Gözü - TV Dizisi (Kanal 7) 2004
  • Başkan (TV Filmi) 2005
  • Tuzak (Banu) - TV Dizisi 2005
  • Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) - Sinema Fil
Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Esra Erol Atv Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title