Haberler

Astrologlara göre 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimini kim kazanacak? 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi Astroloji yorumları! CHP, AK Parti, Kılıçdaroğlu

Gündem Haberleri

14 Mayıs seçimlerine kısa süre kala merak edilenler oldukça fazla. Vatandaşların gündeminde yer alan seçim ile ilgili merak edilenler arasında ise Astrologlara göre 2023 seçimini kim kazanacak? 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi Astroloji yorumları konuları yer alıyor. Peki, Astrologlara göre 2023 seçimini kim kazanacak?

Türkiye 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlere kilitlenirken, Millet İttifakı cephesinde milletvekili aday listeleri üzerindeki çalışmalarda önemli bir gelişme yaşanmasının ardından vatandaşlar arama motorlarında Astrologlara göre 2023 seçimini kim kazanacak? 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi Astroloji yorumları merak edildi.

ASTROLOGLARA GÖRE 2023 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNİ KİM KAZANACAK?

Astrologlar 2023 seçimi ile ilgili görüşlerini katılığı programlarda açıkladı.

İşte o yorumlardan bazıları:

Astrologlara göre 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimini kim kazanacak? 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi Astroloji yorumları! (CHP, AK Parti, KılıçdaroğlAstrolog Dinçer Güner


Astrolog Dinçer Güner:"Bu sene gerçekleşen Güneş ve Ay tutulmalarının derece ve dakikaları, 2002'de gerçekleşen tutulmaların derece ve dakikaları ile aynı. Biz 2002'de yeni bir Cumhurbaşkanı seçmek için seçime gitmişiz. Bu sene de yine 14 Mayıs'ta yeni bir Cumhurbaşkanı yeni bir Cumhurbaşkanı seçmek için seçime gidiyoruz. … Yeni bir Cumhurbaşkanı geleceğini, büyük kaderde değişen bir şey olmayacağını gösteriyor" dedi. (Kanal: 321Media).

Astrologlara göre 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimini kim kazanacak? 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi Astroloji yorumları! CHP, AK Parti, KılıçdaroğluAstrolog Sema Kılıç

Astrolog Sema Kılıç: 2. tura kalmadan ilk turda belli olacağı yönünde tahminde bulundu. Kılıç, "Seçim günü borusu ötecek baş aktör yıldızlar Ay Balık, Güneş Boğa, Güney Ay düğümü Akrep ve Yengeç Venüs" dedi. Astrolog sözlerine "Seçimi kazanan taraf çok sağlam kazanacak yani hiç şüpheye yer vermeyecek!"

Astrologlara göre 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimini kim kazanacak? 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi Astroloji yorumları! (CHP, AK Parti, KılıçdaroğlAstrolog Rezzan Kiraz

Astrolog Rezzan Kiraz:"Fenerbahçe ve Kılıçdaroğlu'nun aynı anda kazandığı bir senaryo imkansız.

Ya seçimi Kılıçdaroğlu, ligi Galatasaray alacak ya da seçimi Erdoğan, ligi Fenerbahçe alacak." dedi.

Astrologlara göre 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimini kim kazanacak? 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi Astroloji yorumları! (CHP, AK Parti, KılıçdaroğlTarot Danışmanı Kübre Gürsoy

Tarot Danışmanı Kübre Gürsoy:

Genel durum hakkında "Seçimin 2.tura sarkabileceğini öngörüyorum. Bir hastalıktan kaynaklı olabilir. Yakın gelecekte halk olarak bir kaosun içinde bulunmamaya özen gösterelim. Siyasi olarak da benzer çekişmeler olabilir." dedi.

Kemal Kılıçdaroğluiçin: "Sayın Kemal Kılıçdaroğlu için bir umut ışığı var. Aynı zamanda çok şifalanacağı bir dönem. Olumlu kart geldi.... Güzel haberler alacak. Şans onunla. Kartlarım en çok Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekliyor nitelikte . Ünlenecek, değerli hissedebilir kendini, çok ön planda olacak.... Şansı çok yüksek." dedi.

Muharrem İnce için: "Şansının düşük olduğunu söyleyebilirim" dedi.

Recep Tayyip Erdoğan için: "Recep Tayyip Erdoğan hakkında, onun da seçim şansının düşük olduğunu öngörüyorum. Sayın Recep tayip Erdoğan'ın da hastalığına dikkat etmesini öneririm" dedi.

(Kanal: Tepkikolik)

Astrologlara göre 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimini kim kazanacak? 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi Astroloji yorumları! (CHP, AK Parti, KılıçdaroğlAstrolog Çiğdem Aslan

Astrolog Çiğdem Aslan:

Kemal Kılıçdaroğluiçin: "20 Nisan O'na çok güzel etkiler yaratıyor. Olumlu açıları var, olumlu etkileri var. Venüs'ten güzel açılar alıyor. Fakat Mayıs'ın sonlarına doğru haritasında ters açılar var.... Kombinasyonun hepsini aldığım zaman seçimin 2. tura kalma olasılığı var diyebilirim. " dedi.

Muharrem İnce için:"Biz şuanda Merkür Retro'da bir seçime gidiyoruz. Bu ona bir artı avantaj verebilir." dedi.

Recep Tayyip Erdoğan için: " Zorlanma ihtimali ok fazla olabileceğini düşünüyorum. Ama olumlu yönden de etkilerin özellikle 7aydan sonra seçim sonrasına bazı konularda değişikliğe gidebileceğiniz söyleyebilirim. Hiç ummadığımız çok farklı bir Türkiye ile karşılaşabiliriz. Recep Tayyip Erdoğan kazanırsa da olumlu bir değişim olacak" dedi.

(Kanal: Tepkikolik)

Astrologlara göre 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimini kim kazanacak? 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi Astroloji yorumları! (CHP, AK Parti, KılıçdaroğlNumeraolog Gülay Yelkarası

Numeraolog Gülay Yelkarası:

Kemal Kılıçdaroğluiçin: "Sayın Kemal Kılıçdaroğlu bu yıl 9. çakra dönemini yaşıyor olacak...9 rakamı kişiye tamamlanmayı verir. Ben artık oldum demeyi verir. Diğer adayların aksine Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun haritasında şöyle bir şey görüyoruz: 9. çakrası çok şiddetli bir destek alıyor... 4 aday içerisinde Kemal Kılıçdaroğlu bulunduğu çakra döneminin olumlularını yaşayacak tek kişi diyebilirim." dedi.

Muharrem İnce için "Bu sene 7 rakamının olumsuzluklarını yaşayacak." dedi.

Recep Tayyip Erdoğan için:" Muharrem Bey'le çok benzer bir kaderi yaşıyor. 8. çakra döneminde olasına rağmen numerolojik haritasında 8. çakradan hiçbir destek alamıyor." dedi.

(Kanal: Tepkikolik)

Astrologlara göre 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimini kim kazanacak? 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi Astroloji yorumları! CHP, AK Parti, Kılıçdaroğlu

Astrolog Nilay Dinç

Astrolog Nilay Dinç:

"Seçimle alakalı, belki enteresan gelecek. Bunu söylesem mi diye düşündüm ama ülkemizde bir partinin lideri bildiğiniz üzere geçmiş yıllarda 'Gandi' diye anılıyordu. Yine enteresan bir döngüyü söyleyim size: 1966yılı Satürn yine Balık döngüsü ve Gandi Hindistan'da Başbakan seçildi. Gandilerin dönem yani." dedi.

Kanal: (Emel Özuğur)

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Cumhurbaşkanlığı Seçimi Dinçer Güner Seçim 2023 Gündem Politika Haberler

title