Haberi Paylaş

Astor halka arz ne zaman? Astor halka arz kaç lot verir? Astor halka arz enerji oransal mı? Astor halka arz ne zaman işlem görecek?

Gündem Haberleri

Astor halka arz ne zaman? Astor halka arz kaç lot verir? Astor halka arz enerji oransal mı? Astor halka arz ne zaman işlem görecek?

Halka arz takip eden vatandaşlar Astor enerji halka arz ne zaman? sorusunu merak ediliyor. Sermaye Piyasası Kurulu, Astor enerji halka arz başvurusunun onaylandığını açıkladı. Vatandaşlar ise Astor halka arz ne zaman? Astor halka arz hangi bankada var? Astor halka arz enerji oransal mı? Astor halka arz ne zaman işlem görecek? sorularına yanıt aradı. İşte merak edilenler...

Astor halka arz ne zaman? sorusu gündemde yer alıyor. Alfa solar halka arzından sonra gündeme Astor enerji halka arz kodu ne? soruları düştü. Vatandaşlar Astor halka arz kaç lot verir? Astor halka arz hangi bankada var? Astor halka arz enerji oransal mı? Astor halka arz ne zaman işlem görecek? sorularını merak ediyor. İşte Astor enerji alabileceğiniz bankalar!

Astor enerji halka arz tarihi 11-12-13 Ocak 2023 olarak belirlendi.

Astor enerji, TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla alınabilecek.

Astor enerji, halka arz talep toplama işlemlerinin tamamlanmasının ardından borsada işlem görmeye başlayacak.

Astor enerji 12,50 TL'den halka arz olacak.

Astor enerji hisse kodu #ASTOR olarak açıklandı.

Astor enerji şirketi pay olarak 175,000,000, ek pay olarak da 35,000,000 lot veriyor.

Şirket halka arzda Oransal dağıtım yapacak.

"Astor Enerji 40 yıla yakın bilgi birikimi ile transformatör imalat ve satışı yaparak elektromekanik imalat sanayinde sektöre yön veren, yenilikçi ve dünya çapında ülkemizi başarı ile temsil eden bir firmadır. Elde ettiğimiz tecrübe, üretim ve kalite anlayışımızı Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri üretimine aktararak sektöre katkı sağlamayı hedefleyen firmamız, Ar-Ge çalışmaları sonucu gerekli sertifikasyonları tamamlayarak Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri ve Kompakt Trafo Merkezleri üretim ve satışına başlamıştır.

Ankara'da üretim faaliyetlerine devam eden Astor Enerji 140.000 m2'lik arsa üzerine kurulu, 105.000 m2'lik kapalı alanda tek çatı altında Avrupa'nın öncü transformatör üretim tesislerinden birine sahiptir.

Astor Enerji, Yağlı Tip Dağıtım Transformatörleri , Dökme Reçineli Kuru Tip Transformatörleri, Güç Transformatörleri, Orta Gerilim Anahtarlama Ürünleri, Kompakt Trafo Merkezleri, RMU, Metal Clad üretimi ile 90'dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Temel amacımız, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yüksek kalitede ürünleri müşterilerimize sunmak, üretim kapasitemizi arttırmak ve satış sonrası hizmet kalitemizle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilmektir.

Gerekli tüm kalite sertifikalarına sahip olan Astor Enerji kaliteye önem veren, gelişime açık uzman teknik ve idari kadromuz, Ar-Ge merkezli büyüme hedefi çerçevesinde çalışmalarına tüm gücü ile devam etmektedir."

Haberler.com - Gündem

Gündem Finans Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title