Aşk Mantık İntikam son bölüm Full HD izle! Aşk Mantık İntikam son bölümde neler oldu? 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Haberler
Haberi Paylaş

Aşk Mantık İntikam son bölüm Full HD izle! Aşk Mantık İntikam son bölümde neler oldu? 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Aşk Mantık İntikam son bölüm Full HD izle! Aşk Mantık İntikam son bölümde neler oldu? 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ekranların sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam 30. yeni bölümü bugün ekranlara gelecek. Aşk Mantık İntikam yeni bölümünü olarak izlemek isteyen izleyiciler Aşk Mantık İntikam full HD izleme linki, Aşk Mantık İntikam 30. bölüm izle, aratmaları yapıyor. FOX Aşk Mantık İntikam yeni sezon 30. son bölüm full izle! Aşk Mantık İntikam yeni bölümde neler olacak? Aşk Mantık İntikam son bölümde neler oldu? 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk Mantık İntikam dizisinin yeni bölümünü bekleyen dizi takipçileri, son bölümde neler olduğunu hatırlamak için son bölüm full izleme linkini araştırıyor. Ekranların sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam bugün FOX TV'de başlıyor. Aşk Mantık İntikam yeni bölümde neler olacak? Aşk Mantık İntikam son bölümde neler oldu?

Esra ve Ozan evlenmişlerdir. Aynı evde yaşayıp Atlas'a ve ailelerine mutlu bir çiftmiş gibi davranmaktadırlar. Atlas Ozan'a hala baba dememektedir. Ozan ise olanlardan dolayı Esra'yı affedememiştir. Şirketin zor bir duruma düşmesi ikilinin tekrar sorunlarla beraber uğraşmasına neden olurken Esra ister istemez Ozan'dan etkilenmeye başlar. Diğer yandan Ozan'la ilgili gizli bir ajandası olan Rüya, Ozan ve Esra'nın hayatına yavaş yavaş sızma planları yapmaktadır. Bu konuda ikilinin iyi niyetinden yararlanan Rüya planlarında başarılı olabilecek midir?

AŞK MANTIK İNTİKAM SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Rüya'nın, Ozan'ın hayatına daha fazla dahil olabilmek için söylediği yalanlara bir yenisi daha eklenmiştir. Esra ve Ozan şirketi içinde bulunduğu krizden çıkarmaya çalışırken güzel bir haber alır. Şirketle ilgilenen bir yatırımcı vardır. Bu yatırımcıyla görüşmek için gittikleri yemekte ikili ortak geçmişlerini hatırlar. Esra'nın İngiltere'den tanıdığı Efe'nin Milenyumsoft'a gelmesi ise Ozan ve Esra'nın ilişkilerinin dengesinin değişmesine neden olacaktır. Suç ortağı Barış'ın başı, borç aldığı kişilerle derde girince Rüya'ya tehlikeli bir oyun oynama teklifinde bulunur. Fakat bu oyun hiç kimsenin beklemediği bir şekilde sonlanır…

Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük, Melisa Döngel, Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz

Haberler.com - Gündem

Aşk Mantık İntikam, Fox, Gündem, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title