Aşk Mantık İntikam full HD izle! FOX Aşk Mantık İntikam son bölüm full izle! 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Haberler
Haberi Paylaş

Aşk Mantık İntikam full HD izle! FOX Aşk Mantık İntikam son bölüm full izle! 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Aşk Mantık İntikam full HD izle! FOX Aşk Mantık İntikam son bölüm full izle! 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk Mantık İntikam her hafta cuma günü yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Dizinin başlamasıyla birlikte seyirciler Aşk Mantık İntikam yeni bölüm full HD izleme bölümü yayınlandı mı merak ediyor. Aşk Mantık İntikam 29. bölüm full HD izle! 21 Ocak Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölüm izle! Aşk Mantık İntikam yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aşk Mantık İntikam yeni bölümde neler olacak? Aşk Mantık İntikam 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte bilgiler...

Aşk Mantık İntikam full HD izleme linki araştırılıyor. Aşk Mantık İntikam, No:9 Productions imzalı, ilk bölümü 18 Haziran 2021 tarihinde yayınlanan Türk yapımı dram ve romantik komedi türündeki televizyon dizisi. Aşk Mantık İntikam 29. bölüm full HD izle! 21 Ocak Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölüm izle! Aşk Mantık İntikam yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Esra ve Ozan evlenmişlerdir. Aynı evde yaşayıp Atlas'a ve ailelerine mutlu bir çiftmiş gibi davranmaktadırlar. Atlas Ozan'a hala baba dememektedir. Ozan ise olanlardan dolayı Esra'yı affedememiştir. Şirketin zor bir duruma düşmesi ikilinin tekrar sorunlarla beraber uğraşmasına neden olurken Esra ister istemez Ozan'dan etkilenmeye başlar. Diğer yandan Ozan'la ilgili gizli bir ajandası olan Rüya, Ozan ve Esra'nın hayatına yavaş yavaş sızma planları yapmaktadır. Bu konuda ikilinin iyi niyetinden yararlanan Rüya planlarında başarılı olabilecek midir?

Aşk Mantık İntikam her Cuma günü saat 20:00 'da Fox TV'de yayınlanıyor.

AŞK MANTIK İNTİKAM CANLI İZLE!

AŞK MANTIK İNTİKAM FULL HD BÖLÜMLERİ İZLE!

Aşk Mantık İntikam 28. bölüm full HD izle! 14 Ocak Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölüm izle! Aşk Mantık İntikam yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ana karakterler şöyle:

Burcu Özberk : Esra Erten

İlhan Şen : Ozan Korfalı

Burak Yörük : Çınar Yılmaz

Melisa Döngel : Çağla Yılmaz

Haberler.com - Gündem

Aşk Mantık İntikam, Fox, Gündem, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title