Aşk-ı Memnu yeniden başlıyor! Aşk-ı Memnu ne zaman başlıyor? 2022 Aşk-ı Memnu saat kaçta başlıyor? - Haberler
Haberi Paylaş

Aşk-ı Memnu yeniden başlıyor! Aşk-ı Memnu ne zaman başlıyor? 2022 Aşk-ı Memnu saat kaçta başlıyor?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Aşk-ı Memnu yeniden başlıyor! Aşk-ı Memnu ne zaman başlıyor? 2022 Aşk-ı Memnu saat kaçta başlıyor?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisi bu yıl tekrar seyircisi ile buluşuyor. Aşk-ı Memnu ne zaman başlıyor ve 2022 Aşk-ı Memnu saat kaçta başlıyor soruları gündeme geliyor. Peki, Aşk-ı Memnu ne zaman başlıyor?

Aşk-ı Memnu dizisi, 4 Eylül 2008 ile 24 Haziran 2010 tarihleri arasında yayınlanan ve herkes tarafından yoğun ilgi ile izleniyordu. Bu yıl tekrar seyircisi ile buluşan Aşk-ı Memnu dizisi saat kaçta başlıyor merak ediliyor. Konusu ve oyunlarıyla dikkat çeken Aşk-ı Memnu yeniden başlıyor. Aşk-ı Memnu ne zaman başlıyor? 2022 Aşk-ı Memnu saat kaçta başlıyor? Detaylar haberimizdedir…

Aşk-ı Memnu dizisi4 Eylül 2008 ile 24 Haziran 2010 tarihleri arasında yayınlanmıştı. Bu yıl tekrardan Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi 23 Mayıs 2022 tarihinde izleyicileriyle buluşuyor. Aşk-ı Memnu 79. bölümüyle final yaparak sona ermişti.

2022 Aşk-ı Memnu saat kaçta başladığı seyirciler tarafından merak ediliyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Memnu hafta içi her gün saat 16.30'da seyircisi ile buluşuyor.

İstanbul'da aynı evde yaşayan iki insanın yasak aşkını ve etraflarındaki hayatı konu alır. Dizi, Halid Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Dizi, babasının ölümünden sonra Adnan Bey ile evlenen Bihter Yöreoğlu'nu ve eşinin manevi yeğeni Behlül ile yaşadığı yasak aşk üzerinde yoğunlaşır. Bihter ve henüz üniversitede okuyan eğlence düşkünü Behlül'ün, Adnan Bey'den ve evde yaşayan diğer insanlardan gizli bir ilişkisi olur. Onların hayatlarına ve yaşadıkları dramatik olaylara diğerleri de dahil olur.

Beren Saat (Bihter)

Kıvanç Tatlıtuğ (Behlül)

Nebahat Çehre (Firdevs)

Selçuk Yöntem (Adnan Ziyagil)

Zerrin Tekindor (Matmazel)

Hazal Kaya (Nihal Ziyagil)

Batuhan Karacakaya (Bülent Ziyagil)

Nur Fettahoğlu (Peyker)

İlker Kızmaz (Nihat Önal)

Baran Akbulut (Beşir)

Fatma Karanfil(Şayeste)

Rana Cabbar (Süleyman Efendi)

Zerrin Nişancı (Aynur)

Recep Aktuğ (Hilmi Önal)

Gülizar Irmak (Sevil)

Gülsen Tuncer (Arsen Ziyagil)

Evren Duyal (Nesrin)

Ufuk Kaplan (Kathia)

Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

Aşkı Memnu Kanal D Dizi Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title