Haber : Asgari ücret toplantısı başladı mı? Asgari ücret toplantısı saat kaçta? - Haberler

Haberi Paylaş

Asgari ücret toplantısı başladı mı? Asgari ücret toplantısı saat kaçta?

 - Güncelleme:

Yaklaşık 7 milyon asgari ücretli çalışan başta olmak üzere toplumun genelini ilgilendiren asgari ücret görüşmelerinde süreç devam ediyor. Dün ilk toplantısını Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda yapan Asgari Ücret Tespit Komisyonu, ara zam miktarını belirlemek için çalışmalarına devam edecek. Peki, Asgari ücret toplantısı başladı mı? Asgari ücret toplantısı saat kaçta?

Asgari Ücret Tespit Komisyonu, asgari ücrete yapılacak ara zammın belirlenmesi için çalışmalarına bugün basına kapalı olarak devam edecek. Peki, Asgari ücret toplantısı saat kaçta? Asgari ücret toplantısı başladı mı?

ASGARİ ÜCRET TOPLANTISI BAŞLADI MI?

Asgari Ücret Tespit Komisyonu, asgari ücrete yapılacak ara zammın belirlenmesi için çalışmalarına bugün saat 15.30'da basına kapalı olarak devam edecek.

Komisyonda işçi kesimini temsil eden TÜRK-İŞ enflasyon oranında bir artış talep ederken, işveren kesimini temsil eden Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) işletmelerin içerinde bulunduğu koşulların da göz önünde bulundurularak dengeli bir artış yapılmasını istiyor.

Asgari Ücret Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title