Haber : Asgari ücret ne kadardı ne kadar oldu? Asgari ücret brüt ne kadar oldu? - Haberler

Haberi Paylaş

Asgari ücret ne kadardı ne kadar oldu? Asgari ücret brüt ne kadar oldu?

 - Güncelleme:

Asgari ücret ne kadardı ne kadar oldu ve asgari ücret brüt ne kadar oldu vatandaşların merak ettiği konular arasında yer alıyor. Asgari ücret ne kadar oldu ve asgari ücret net ne kadar oldu soruları gündeme geliyor. Peki, asgari ücret ne kadardı ne kadar oldu? Asgari ücret brüt ne kadar oldu?

Asgari ücret brüt ne kadar oldu ve asgari ücret ne kadardı ne kadar oldu soruları gündeme geliyor. Yeni asgari ücreti açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, asgari ücretin 5 bin 500 TL olduğunu söyledi. Asgari ücret ne kadardı ne kadar oldu? Asgari ücret brüt ne kadar oldu? Asgari ücret ne kadardı ne kadar oldu? Asgari ücret brüt ne kadar oldu? Detaylar haberimizdedir…

ASGARİ ÜCRET NE KADARDI NE KADAR OLDU?

Brüt asgari ücret 5.004 TL, net asgari ücret 4.253 TL, asgari ücretin işverene maliyeti 5.879 TL idi.

Yeni asgari ücret:

Yüzde 30 zam ile 5 bin 500 TL olduğu belirlendi.

Asgari ücret ne kadardı ne kadar oldu? Asgari ücret brüt ne kadar oldu?

ASGARİ ÜCRET BRÜT NE KADAR OLDU?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Asgari Ücret Tespit Komisyonu'ndan nihai kararın çıkmasının ardından milyonların beklediği kararı açıklamak için Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde kameralar karşısına geçti. Erdoğan, temmuz ayından geçerli olmak üzere asgari ücretin yüzde 30'luk bir artışla 5 bin 500 TL olduğunu açıkladı.

Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

Asgari Ücret Tespit Komisyonu Asgari Ücret Gündem Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

ALİCAN:

Zenginın milyarlarca liralık vergi borcunu affet sonra çok zor şartlar altında yaşayan asgari ücretlilerden almayacağı vergi için ağıtlar yak. Bunların kime hizmet ettiği belli ama tabii ki anlayana.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title