Haber : Arife günü kargolar çalışıyor mu 2022? Arife günü kargolar çalışır mı? Bayramda ve arife günü PTT ve kargo şirketleri açık mı? - Haberler

Haberi Paylaş

Arife günü kargolar çalışıyor mu 2022? Arife günü kargolar çalışır mı? Bayramda ve arife günü PTT ve kargo şirketleri açık mı?

Arife günü kargolar çalışıyor mu 2022? Arife günü kargolar çalışır mı? Bayramda ve arife günü PTT ve kargo şirketleri açık mı?

Arife günü ve Kurban Bayramı'nda kargoların çalışıp çalışmadığı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Kargocular bayramda çalışıyor mu 2022 sorusuna yanıt aranıyor. Kurban Bayramı tatilinin belli olmasının ardından kargolar açıklama yaptı. Peki, Bayramda kargolar çalışıyor mu, Arife günü kargolar çalışıyor mu? Kargo firmaları bayramda çalışıyor mu? Arife günü kargolar açık mı?

Arife günü ve bayramda kargolar çalışıyor mu sorusunun yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki, Bayramda kargolar çalışıyor mu, Arife günü kargolar çalışıyor mu? Kargo firmaları bayramda çalışıyor mu? Arife günü kargolar açık mı? İşte detaylar haberimizde...

Kargolar bayramda çalışıyor mu sorusu, 4 buçuk günlük bayram sürecinin bir kısmının hafta içine denk geliyor olması dolayısıyla merak edilmeye başlandı. Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları, bayram süresince kapalı tutulmuştu. Bu yıl da pek çok kargo acentesi bayram tatili boyunca kapalı tutulacak. Ancak detaylı bilgi almak için kargo firmanızla görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Kurban Bayramı arife günü bu yıl 8 Temmuz Cuma gününe denk geliyor. Kamu, kurum ve kuruluşlarında çalışan vatandaşlar 8 Temmuz Cuma günü yarım gün çalışacak. 9 Temmuz Cumartesi günü ise bayramın 1. günü. Bayram 12 Temmuz Salı gününe kadar devam edecek.

Kurban Bayramı tatili kaç gün sorusunun yanıtı, Kabine Toplantısı'nın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı açıklama sonrasında belli oldu. Bu yıl Kurban Bayramı tatili 9 Temmuz Cumartesi günü başlayıp 17 Temmuz Pazar gününe kadar sürecek. Vatandaşlar 9 günlük bir tatil yapacak.

Kurban Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title