Arapsaçı filmi nerede çekildi? Arapasaçı filmi ne zaman çekilmiştir? - Haberler
Haberi Paylaş

Arapsaçı filmi nerede çekildi? Arapasaçı filmi ne zaman çekilmiştir?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Arapsaçı filmi nerede çekildi? Arapasaçı filmi ne zaman çekilmiştir?

Ömer Faruk Yardımcı'nın yönettiği Arapsaçı, eski bir aktörün şöhretli zamanlarından kalan deri ceketin, tesadüfi olaylar sonucunda kesiştirdiği farklı insanların hayatlarını anlatan bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Televizyon ekranlarında da izlediğimiz Arapsaçı filmi nerede çekildi? Arapasaçı filmi ne zaman çekilmiştir? Arapsaçı oyuncuları ve konusu...

Arapsaçı filmi nerede çekildi? Arapasaçı filmi ne zaman çekilmiştir? sorularının yanıtı merak edilen konular arasında yerini alıyor. Geçtiğimiz yıllarda vizyona giren film, tv ekranlarında yayınlanan sinema kuşağında kendine yer buluyor. Arapsaçı filminin oyuncuları kimler, nerede çekildi? İşte Arapsaçı filminin konusu

Film, eski bir aktörün şöhretli zamanlarından kalan deri ceketin, tesadüfi olaylar sonucunda kesiştirdiği farklı insanların hayatlarını anlatıyor.

Ünlü olduğu zamanlardan kalan bir ceketin içerisine loto kuponu koyan eski bir aktör bir süre sonra bunu unutmuştur. Büyük ikramiye de unutulan bilete çıkınca işler bir hayli karışır. Yaşanan rastlantısal olaylar sonucu ceket elden ele dolaşarak birçok insana ulaşır. Ceket sayesinde yolları kesişen birçok insanın hayatı kökünden değişir ve yaşadıkları olaylar sonucu adeta arapsaçına döner.

2018 yılında vizyona giren Arapsaçı filminin başrollerini Hakan Meriçliler, Şinasi Yurtsever ve Açelya Topaloğlu paylaşıyor. Üçlüye kadroda Köksal Engür, Ayhan Taş, Burak Satıbol eşlik ediyor.

Arapsaçı filminin çekimlerinin İstanbul'da gerçekleştirildiği görülüyor.

Haberler.com - Gündem

Sinema, Gündem, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title