AÖF ara sınav ne zaman? AÖF sınav tarihleri belli oldu mu? 2022 AÖF sınav tarihi! - Haberler
Haberi Paylaş

AÖF ara sınav ne zaman? AÖF sınav tarihleri belli oldu mu? 2022 AÖF sınav tarihi!

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:

Açıköğretim Fakültesi öğrencileri AÖF sınav tarihlerini araştırıyor. Sınava girecek öğrenciler, AÖF ara sınav ne zaman ve AÖF kayıt yenileme tarihini merak ediyor. Peki, AÖF ara sınav ne zaman? AÖF sınav tarihleri belli oldu mu? 2022 AÖF bahar dönemi sınav takvimi belli oldu!

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınav takvimi belli oldu. AÖF takvimi belli oldu. Sınava girecek olan adaylar, AÖF ara sınav ne zaman ve AÖF sınav tarihleri belli oldu mu sorularına yanıt arıyor. Kayıt yenileme ne zaman başlıyor ve son tarihi ne araştırılıyor. Açıköğretim Fakültesi öğrencileri AÖF sınav tarihlerini araştırıyor. Sınava girecek öğrenciler, AÖF ara sınav ne zaman ve AÖF kayıt yenileme tarihini merak ediyor. AÖF ara sınav ne zaman? AÖF sınav tarihleri belli oldu mu? 2022 AÖF bahar dönemi sınav takvimi belli oldu! 2022 AÖF sınav tarihi! Detaylar haberimizdedir…

AÖF ARA SINAV NE ZAMAN?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ara sınav tarihleri belli oldu. Sınava girecek öğrenciler AÖF ara sınav ne zaman konusunu araştırıyor. AÖF ara sınav tarihi 2 Nisan ve 3 Nisan 2022 tarihleri arasında yapılacağı netleşti.

AÖF SINAV TARİHLERİ

  • AÖF Bahar Dönemi Ara Sınavı : 02- 03 Nisan 2022
  • AÖF Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı : 21- 22 Mayıs 2022
  • AÖF Yaz Okulu Sınavı : 13 Ağustos 2022
Haberler.com - Gündem

Açık Öğretim Sınavı Aöf Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title