Haberi Paylaş

Alparslan Büyük Selçuklu 45. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı izle!

Gündem Haberleri

Alparslan Büyük Selçuklu 45. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı izle!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisi herkes tarafından yoğun ilgi ile izleniyor. Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları gündeme geldi. Seyircinin merakla beklediği Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanında izleyici merakla bekliyor. Peki, Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı!

Alparslan Büyük Selçuklu TRT 1 ekranlarında her Pazartesi yeni bölüm ile seyircisiyle buluşuyor. Yayınlandığı her yeni bölümde gündeme gelen başarılı dizi, son bölümde yine seyirciye keyifli anlar yaşattı. Başrollerinde Barış Arduç ve Fahriye Evcen'in oynadığı Alparslan Büyük Selçuklu, konusu ve oyuncu kadrosuyla izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Seyircinin merakla beklediği Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanında izleyici merakla bekliyor. Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı! Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Detaylar haberimizdedir…

Sevilen dizi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı yoksa yayınlanmadı mı merak ediliyor. En son yayınlanan 44. bölüm, izleyiciyi ekran başına kilitledi. Alparslan Büyük Selçuklu her Pazartesi TRT 1'de yayınlanmaktadır. Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Alparslan Büyük Selçuklu 45. bölüm fragmanı yayınlandı. Alparslan Büyük Selçuklu 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı!

Anadolu'nun kapıları, Türklere açan Alparslan'ın kutlu yolculuğu anlatılmaktadır. Selçuklu Sultanı Tuğrul Bey, veliahtı tayin edeceği günü, Bizanslıların Türkmenleri kılıçtan geçirdiği haberini almıştır. Bu nedenle, Anadolu'ya sefer emri vermiştir. Sefere giden Selçuklu Meliklerine gizemli suikastçılar saldırıyor. Bununla beraber, saldırının izleri Alparslan'ı hiç ummadığı bir yere götürüyor. Alparslan suikastçıların peşindeyken, Bizans zulmünden kaçan Türkmen kızı Akça'nın hayatını kurtarıyor. Ayrıca, Alparslan ve Akça arasında bir aşk başlar. Fakat Alparslan, Akça'nın güzelliğinin ardında sakladığı sırlardan habersiz ve hiçbir ilgisi yoktur. Bizans İmparatoru, Türkmenlerle olan sorunların çözülmesi için General Dukas ve Yüzbaşı Romen Diyojen'i Ani'ye gönderiyor. FakatAni Tekfuru Kekavmenos'un oğlu Yannis'in yaptığı kötü hata, Sultan Tuğrul'un savaş kararı almasına yol açmaktadır. Çocukken gördüğü düşlerde kendisine kutlu fetihler müjdelenen Alparslan, Selçuklu ordusuyla birlikte Pasinler'de Bizans'la karşı karşıya gelmektedir. Pasinler, Alparslan'a Anadolu'nun kapılarını Türklere açmak için çıktığı kutlu yolda ilk adım olacaktır.

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 45. BÖLÜM FRAGMAN LİNKİ!

Alparslan Büyük Selçuklu 45. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı izle!

Alparslan Büyük Selçuklu 45. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı izle!

Barış Arduç : Sultan Alparslan

Fahriye Evcen : Akça Hatun

Barış Bağcı : Tuğrul Bey

Erdinç Gülener : Çağrı Bey

Mehmet Özgür : Nizâmülmülk

Gizem Karaca : Evdokya

Sarp Levendoğlu : Romen Diyojen

Yurdaer Okur : Tuğrul Bozan

Mim Kemal Öke : Akbilge

Batın Uçan : Kavurd Bey

Korel Cezayirli : Süleyman

Esila Umut : Cevher Hatun

Burak Ali Özkan : Şehzade Mesud

Zeynep Özder : Begim Şehver

Ferit Kaya : Emir Bozan

Uygar Özçelik : İbrahim Yınal

Ayşegül Ünsal : Akınay

Sinan Tuzcu : Dukas

Toprak Sergen : Kekavmenos

Rabia Soytürk : Karaca Hatun

Fırat Topkorur : Alpagut

Burak Şafak : Avar Alp

Onur Ayçelik : Artuk Alp

Kutay Sungar : Atsız Alp

Emre Bulut : Afşin Alp

Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

Alparslan Büyük Selçuklu Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title