Haberi Paylaş

Ali Haydar Fırat kimdir? Ali Haydar Fırat kaç yaşında, nereli? Ali Haydar Fırat hayatı ve biyografisi!

Gündem Haberleri

Ali Haydar Fırat kimdir? Ali Haydar Fırat kaç yaşında, nereli? Ali Haydar Fırat hayatı ve biyografisi!

Birçok televizyon kanallarında konuşmaları ile dikkatleri çeken Ali Haydar Fırat kimdir, Ali Haydar Fırat kaç yaşında, nereli soruları gündeme geliyor. Yazar Ali Haydar Fırat kaç yaşında ve kimdir soruları merak ediliyor. Peki, Ali Haydar Fırat kimdir? Ali Haydar Fırat kaç yaşında? Ali Haydar Fırat hayatı ve biyografisi nedir?

Ali Haydar Fırat kimdir sorusu gündeme geliyor. Ali Haydar Fırat kaç yaşında, nereli olduğu araştırılıyor. Ali Haydar Fırat eğitimi ve kitapları hakkındaki bilgiler haberimizde bulunmaktadır. Ali Haydar Fırat kimdir? Ali Haydar Fırat kaç yaşında, nereli? Ali Haydar Fırat hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde...

ALİ HAYDAR FIRAT KİMDİR?

1979 yılında Muş'ta doğdu. İlkokulu Malatya İnönü İlköğretim Okulu'nda, orta okulu Muş Onpınar Ortaokulu'nda, liseyi Ankara Tuzluçayır Lisesi'nde tamamladı. Bir sene İngilizce hazırlık gördükten sonra 1997–2001 yıllarında Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde eğitimini tamamladı. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Gazetecilik Ana Bilim Dalı'nda Yüksek Lisans yapan Fırat, Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Gazetecilik Ana Bilim Dalı'nda doktorasını tamamladı. Fırat, evi bir çocuk babası.

ALİ HAYDAR FIRAT KİTAPLARI VE EĞİTİMİ

CHP ve AKP ekseninde Türkiye'nin siyaseti gibi kitapları bulunan Fırat, Ankara Üniversitesi (1997–2001), Ankara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Tuzluçayır Anadolu Lisesi, İnönü İlkokulu'nda eğitim gördü.

Haberler.com - Gündem

Ankara Üniversitesi Ankara Üniversitesi Ankara Üniversitesi Ankara Ankara Ankara Fırat Fırat Fırat Muş Muş Gündem Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (11)

Zihni Turkdemir:

Önemli şeyler söylüyor donanımlı bir insan

Halil:

Saçma sapan yorumlar yapıyor. Çok mu aramış CNN bu adamı? Tipik bir CHP li. Tarafını çok belli ediyor. Böyle gazetecilik olmaz. Yazık.

Ramazan:

Televizyon Kanallarında boşluğu dolduruyor

Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title