Haberi Paylaş

Aile Destek Paketi yattı mı? Aile Destek Paketi ne zaman yatacak?

Gündem Haberleri

Aile Destek Paketi yattı mı? Aile Destek Paketi ne zaman yatacak?

Aile Destek ödemeleri vatandaşın gündeminde yer alıyor. Her yıl 4 milyon aileye maddi yardım yapılacak. Aile Destek ödemesi alacak vatandaşlar ise Aile Destek ödemeleri ne zaman yatar? Sorusuna yanıt arıyor. Aile Destek Paketi yattı mı? Aile Destek Paketi ne zaman yatacak? 2022 Aile Destek ödemeleri!

Aile Destek Paketi yattı mı?Sorusu gündemde. Kabine Toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye aile destek programımızın kapsamını genişletiyoruz, bütçesini de 25 milyar lira ilaveyle 40 milyar liraya yükseltiyoruz." Ifadelerini kullanmasıyla vatandaş Aile Destek ödemeleri ne zaman yatar? Sorusuna yanıt arıyor. Aile Destek Paketi yattı mı? Aile Destek Paketi ne zaman yatacak?2022 Aile Destek ödemeleri!

AİLE DESTEK PAKETİ YATTI MI?

Bakan Yanık Aile Destek ödemeleri hakkında şu ifadeleri kullandı; "Bu kapsamda 1,6 milyon haneye sosyal yardım ve dayanışma vakıflarımız aracılığıyla hak sahipliği verildi. İlk aşamada başvurusu onaylanan yaklaşık 831 bin haneye toplamda 427,9 milyon TL ödeme gerçekleştirdik. Geriye kalan hanelerimize ise ödemelerimizi önümüzdeki süreçte yapacağız. Böylece hak sahipliği kararı verilen toplamda 1,6 milyon hanemize ödemelerimizi gerçekleştirmiş olacağız. "

Haberler.com / Sumru Tarhan - Gündem

Aile Destek Paketi Gündem Ekonomi Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title