Haberler

Adliyedeki müstehcen görüntüleriyle gündem olan kadın hakim kendini savundu

Son Güncelleme:
Abone Ol

Kolombiya'da kadın hakim, mesai saatleri dışında gerçekleşen bir partide kucak dansı yaptı. O anlara ilişkin görüntülerin yayılması kamuoyunun tepkisine neden olurken hakim ise kendini "Mesai saatleri dışında eğleniyorduk. Görüntülerde bir şey yok. Bunun müstehcen bir video olduğunu düşünmüyorum" diyerek savundu.

Kolombiya'nın Cucuta kentinde hakimlik yapan Vivian Polania'nın, adliyede bir adamla müstehcen kucak dansı yaptığı anlara ait görüntüleri ortaya çıktı. Gelen tepkiler sonrası Vivian, "Mesai saatleri dışında eğleniyorduk" diyerek kendi savundu.

MASUM OLDUĞUNU SAVUNDU

Ülkede infial yaratan görüntülerde kadın hakimin, kucak dansı yaptığı adamın kendisine şehvetli bir şekilde waffle yedirdiği görülüyor. O sırada çifti izleyen adliye çalışanları ise çığlıklar atıyor. Videoya art arda tepkiler gelirken, Vivian ise eylemlerinin mesai saatleri dışında gerçekleştiğinde vurgu yaparak masum olduğunu savundu.

Adliyede müstehcen kucak dansı yapan kadın hakim tepkiler üzerine eğleniyorduk diye kendini savundu

"MÜSTEHCEN OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM"

Dansın gerçekleştiği etkinliğin masraflarını kendisi karşılayan Vivian, "Sevgi ve Dostluk Günü partisine davet edildik, adı 'renkli parti' idi. Bunun müstehcen bir video olduğunu düşünmüyorum, sadece eğleniyorduk." dedi.

Adliyede müstehcen kucak dansı yapan kadın hakim tepkiler üzerine eğleniyorduk diye kendini savundu

DAHA ÖNCE DE TEPKİLERİ ÜZERİNE ÇEKMİŞ

Bu Vivian'ın tepki çeken ilk hareketi değil. Geçen yıl da video bağlantısıyla yapılan bir duruşmada yarı çıplak görünmesi ve sigara içmesi nedeniyle üç ay uzaklaştırma cezasına çarptırılmıştı. Ve 2020'de de iç çamaşırlarıyla çekilmiş fotoğraflarını paylaştıktan sonra hakkında soruşturma açılmıştı.

Kaynak: Haberler.com / Hukuk

Kolombiya Hukuk 3. Sayfa Dünya Haberler

Bakmadan Geçme

Rektör Güliz Moğan kimdir? İstanbul Okan Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Selman Öğüt kimdir? İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Mehmet Yazıcı kimdir? Antalya Belek Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör İsmail Boz kimdir? Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? UEFA Konferans Ligi ikili averaj mı, genel averaj mı? 30 Kasım 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Kasım Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Kasım AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Kasım Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 1 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Kasım 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 1 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title