Haberi Paylaş

Adana TOKİ kura sonuçları açıklandı mı? Adana TOKİ kura sonucu 2022 isim listesi!

Gündem Haberleri

TOKİ sosyal konut kura çekimi heyecanı devam ederken bir yandan da kura çekimi işlemleri etap etap gerçekleştiriliyor. Bu esnada Adana TOKİ kura sonuçları açıklandı mı? Sorusu da merak ediliyor. Adana TOKİ kura sonucu 2022 isim listesi, konuya ilişkin en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. Peki, Adana TOKİ kura sonuçları açıklandı mı? Adana TOKİ kura sonucu 2022 isim listesi!

TOKİ sosyal konut projesine milyonlarca vatandaş başvuru yaptı. Başvuru yapan adaylar ise Adana TOKİ kura sonuçları açıklandı mı? Sorusunu araştırıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla birlikte sosyal konut projesi kapsamında gerçekleştirilen projenin Adana etabı merak ediliyor. Peki, Adana TOKİ kura sonuçları açıklandı mı? Adana TOKİ kura sonucu 2022 isim listesi!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "İlk kuralarımızı 7 Kasım Pazartesi günü Şırnak ve Ardahan illerinde başlatıyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun" sözleriyle tarihi sürecin başladığını duyurmuştu. Mersin, Hatay, Adana, Aksaray, Konya kura çekiliş tarihleri henüz belli olmadı. Sosyal konut projesi kapsamında ilk olarak Ardahan ve Şırnak'ta kuralar çekildi. Adana için henüz kura çekimi gerçekleştirilmediği için, Adana TOKİ kura sonuçları henüz açıklanmadı.

  • Adana İmamoğlu TOKİ: 500/250000 Sosyal Konut Projesi. Konut Sayısı 500
  • Adana Kozan TOKİ: 500/250000 Sosyal Konut Projesi. Konut Sayısı 500
  • Adana Merkez TOKİ: (Çukurova, Seyhan Yüreğir, Ceyhan 4100/250000 Sosyal Konut Projesi. Konut Sayısı 4100,
  • Adana Sarıçam TOKİ: 800/250000 Sosyal Konut Projesi. Konut Sayısı 800
  • Adana Tufanbeyli TOKİ: 156/250000 Sosyal Konut Projesi. Konut Sayısı 156
  • Adana Yumurtalık TOKİ: 300/250000 Sosyal Konut Projesi. Konut Sayısı 300

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "İlk kuralarımızı 7 Kasım Pazartesi günü Şırnak ve Ardahan illerinde başlatıyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun" sözleriyle tarihi sürecin başladığını duyurdu. TOKİ Şırnak sosyal konut kuraları tamamlandı. TOKİ kura sonuçları Toplu Konut İdaresi Başkanlığının internet sitesi üzerinden ve e Devlet'ten sorgulanabilecek.

TOKİ sosyal konut projesine başvuru yapan vatandaşlar E- Devlet üzerinden kura sonuçlarına erişebilecekler. TOKİ kura sonucunu sorgulamak için BURAYA tıklayınız.

Sosyal Konut Adana Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title