Adana Sıfır Bir oyuncuları kimler? Mahmut Çağlar ve diğer oyuncular tam liste! - Haberler
Haberi Paylaş

Adana Sıfır Bir oyuncuları kimler? Mahmut Çağlar ve diğer oyuncular tam liste!

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Adana Sıfır Bir oyuncuları kimler? Mahmut Çağlar ve diğer oyuncular tam liste!

Sıfır Bir (S1 F1R B1R olarak stilize edilir), BluTV'de yayınlanan, Kadri Beran Taşkın'ın yönettiği, Adana'da çekilmiş polisiye ve suç türündeki Türk yapımı internet dizisi. İlk bölümü 1 Haziran 2016'da çıkan dizinin final bölümü 12 Haziran 2019'da yayınlanmıştır. Peki, Adana Sıfır Bir oyuncuları kimler? Mahmut Çağlar ve diğer oyuncular tam liste!

Sıfır Bir, Adana'nın Hürriyet mahallesinde yaşayan Savaş, Cio ve Özgür adındaki üç gencin mahalledeki uyuşturucuya, diğer suçlara ve mafyaya savaş açmasını ve ettikleri mücadeleyi anlatır. Polisin zaman zaman giremediği bu sokaklarda ne pahası olursa olsun uyuşturucu belasına izin vermezler ve bu yolda arkadaşlarını kaybederler. Peki, Adana Sıfır Bir oyuncuları kimler?

ADANA SIFIR BİR OYUNCULARI KİMLER?

Sıfır Bir, Adana'nın Hürriyet mahallesinde yaşayan Savaş, Cio ve Özgür adındaki üç gencin mahalledeki uyuşturucuya, diğer suçlara ve mafyaya savaş açmasını ve ettikleri mücadeleyi anlatır. Polisin zaman zaman giremediği bu sokaklarda ne pahası olursa olsun uyuşturucu belasına izin vermezler ve bu yolda arkadaşlarını kaybederler.

Hapishaneye düşen bu üçlü orada bile başlarını belaya sokmayı başarırlar. Gardiyan Necip ve Koğuş ağası Yahya ile mücadele ederler. Savaş hem içeride hem dışarıda verdiği mücadelede Cio ve Özgür'ü kaybeder ancak onların intikamını alır.

Savaş yine mapusta Cihat ve Azat'la birlikte mücadele edecektir.

Oyuncu

Savaş Satış

Cihangir Ceyhan

Özgür Meriç

Onur Akbay

Gökhan Diğicibaşı

Burak Şahin

Bertan Uçar

Cengizhan Yurdutek

Burak Akyüz

Burak Şafak

Mehmet Elmas

Ayşegül Özcanlı

Osman Demir
Gündem Editörü Haberler.com - Gündem

Adana Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title