Üniversite açık öğretim sınavı ne zaman? Açıköğretim sınavları ne zaman? AÖF sınavları online mı, çevrimiçi mi, yüz yüze mi? - Haberler
Haberi Paylaş

Üniversite açık öğretim sınavı ne zaman? Açıköğretim sınavları ne zaman? AÖF sınavları online mı, çevrimiçi mi, yüz yüze mi?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Üniversite açık öğretim sınavı ne zaman? Açıköğretim sınavları ne zaman? AÖF sınavları online mı, çevrimiçi mi, yüz yüze mi?

AÖF sınav tarihleri öğrenciler tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Açıköğretim sınavları ne zaman? sorusunun yanıtı merak ediliyor. Anadolu Üniversitesi'nde açıköğretim bölümlerinde okuyan öğrenciler, AÖF sınav tarihi ve yerleri belli oldu mu diye araştırıyor. AÖF sınav tarihi ve yerleri belli oldu mu? AÖF sınavları ne zaman yapılacak, online mı? Yeni takvimin belli olmasıyla birlikte gündeme gelen AÖF sınav yerleri giriş belgesi ne zaman yayımlanır?

Açıköğretim sınavları ne zaman? sorusunun yanıtı gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. AÖF sınavları ne zaman yapılacak, online mı olacak, yüz yüze mi? İşte bu soruların yanıtı ve AÖF sınav yeri giriş belgesi sorgulama ekranı!

Sınavların online mı yoksa yüz yüze mi olacağı ile ilgili bir açıklama henüz yapılmadı. En son yapılan yaz okulu sınavı yüz yüze gerçekleştirildi. Ancak bu dönem hakkında henüz açıklama yapılmadı.

AÖF güz dönemi ara sınavları 27-28 Kasım 2021 tarihleri aralığında yapılacak. Dönem sonu sınavı ise 08-09 Ocak 2022 tarihleri aralığında gerçekleştirilecek.

Kurum tarafından yapılan açıklamada sınav tarihlerinin Mili Eğitim Bakanlığı, ÖSYM tarafından yapılan sınavlar ve pandemi durumuna göre değişebileceği belirtildi.

AÖF sınav yerlerinin söz konusu sınava bir hafta kala açıklanması bekleniyor.

Sınavların 27-28 Kasım'da yapılacak olmasından dolayı sınav yerlerinin de 15 Kasım haftasında açıklanması bekleniyor.

Konuyla ilgili ilerleyen günlerde resmi açıklama yapılacak.

Sınav giriş belgelerinizi, http://aof.anadolu.edu.tr adresindeki Öğrenci Otomasyonu bölümüne giriş yaparak ya da illerde bulunan Açıköğretim Fakültesi bürolarına bizzat giderek alabilirsiniz.

Sınav giriş belgeleri öğrencilerin adreslerine posta ya da kargo ile gönderilmemektedir.

Haberler.com - Gündem

Açık öğretim fakültesi Aöf Gündem Eğitim Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title