Açık cezaevi izinleri uzatılacak mı? - Haberler
Haberi Paylaş

Açık cezaevi izinleri uzatılacak mı?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Açık cezaevi izinleri uzatılacak mı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı yarın gerçekleştirilecek. Önemli toplantı öncesi açık cezaevi izinleri uzatılacak mı?

Açık cezaevinde uygulanan koronavirüs izinleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nda masada. Süre 31 Mayıs'ta doluyor. Daha önce 2 kez süre uzatılmıştı. Peki, Açık cezaevi izinleri uzatılacak mı?

AÇIK CEZAEVİ İZİNLERİ UZATILACAK MI?

Açık cezaevinde uygulanan koronavirüs izinleri de masada. Süre 31 Mayıs'ta doluyor. Daha önce 2 kez süre uzatılmıştı. Bir kez daha süre uzatımı olur mu? Bu konunun yine gündeme gelmesi bekleniyor. Hem ailelerden hem de mahkumlardan yoğun bir talep olduğu belirtiliyor.

ADALET BAKANI NE DEDİ?

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ da, açık cezaevinde uygulanan koronavirüs izinleriyle ilgili kabine toplantısını işaret etti. Bakan Bozdağ, "Geçenlerde AK Parti MYK'da bu konu konuşuldu. Yarın da Kabine'de benim de sunumum olacak, orada bir değerlendirme yapılacak. O değerlendirmeden sonra bu konuda karar çıkarsa kamuoyuyla paylaşılacak. Bugüne kadar 413 bin 652 kişi bundan istifade etti. Bunların içinde çıkıp suça karışanlar var. Onlarla ilgili adli süreç başlatıldı. Şu anda tutuklanmış olanlar var." ifadelerini kullandı.

Osman Demir
Gündem Editörü Haberler.com - Gündem

Cezaevi Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title