Haberler

Abdurrahim Albayrak'ın torunu nerede ve neden öldü? Abdurrahim Albayrak'ın torunu öldü mü?

Gündem Haberleri

Sarı-Kırmızılılar'ın eski başkanvekili Abdurrahim Albayrak'ın torunu 15 yaşındaki Batuhan Bostancı hayatını kaybetti. Abdurrahim Albayrak'ın torunu nerede öldü? Abdurrahim Albayrak'ın torunu nasıl öldü merak edildi.

Abdurrahim Albayrak'ın torunu nerede, hangi AVM'de öldü? Sarı-Kırmızılılar'ın eski başkanvekili Abdurrahim Albayrak'ın torunu 15 yaşındaki Batuhan Bostancı hayatını kaybetti. Abdurrahim Albayrak'ın torunu nerede öldü? Abdurrahim Albayrak'ın torunu nasıl öldü merak edildi. İşte detaylar..

ABDURRAHİM ALBAYRAK'IN TORUNU ÖLDÜ MÜ?

Galatasaray'ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak'ın torunu 15 yaşındaki Batuhan Bostancı, İstanbul Şişli'deki bir alışveriş merkezinin yemek bölümünde bulunan balkondan düşerek hayatını kaybetti.

BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI

Batuhan Bostancı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Asil Bostancı'nın oğlu Batuhan Bostancı'nın vefatı üzerine Galatasaraylı spor muhabirleri Abdurrahim Albayrak'a başsağlığı mesajları gönderdi.

Abdurrahim Albayrak'ın torunu nerede ve neden öldü? Abdurrahim Albayrak'ın torunu öldü mü?

Abdurrahim Albayrak'ın torunu nerede ve neden öldü? Abdurrahim Albayrak'ın torunu öldü mü?

Abdurrahim Albayrak'ın torunu nerede ve neden öldü? Abdurrahim Albayrak'ın torunu öldü mü?

ABDURRAHİM ALBAYRAK KİMDİR?

Abdurrahim Albayrak 13 Haziran 1954, Rize doğumlu Türk iş insanı ve spor yöneticisidir. Altur Turizm'in kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Almanya'ya ilk gidenlerden olan babası onu yanında götürmedi. Babası birkaç yıl sonra Türkiye'ye döndü ve bir dükkân açtı, ancak işler iyi gitmeyince Almanya'ya tekrar geri dönmek zorunda kaldı. Giderken yanında oğlunu da götürdü.

Almanya'nın Frankfurt kentinde babasının yanında inşaatlarda çalıştı. Daha sonra askerliğini yapmak için tekrar Türkiye'ye döndü. Askerliği bitince Almanya'da biriktirdiği parayla bir minibüs aldı ve memleketi Rize'de minibüs şoförlüğü yapmaya başladı. Daha sonra akrabalarının baskısıyla İstanbul'a taşındı. İstanbul'da, Habibler Köyü'ne yerleşti ve Edirnekapı-Habibler hattında minibüs şoförlüğü yapmaya başladı. İşleri iyi gitti ve zaman içinde babasının gönderdiği parayla ikinci minibüsünü aldı. Daha sonra üçüncü, dördüncü derken birden o hattaki en fazla minibüse sahip kişi unvanını kazandı. Daha sonra bu minibüs filosu Altur Turizm şirketinin temelini oluşturdu. Halihazırda 15.000 araçlık bir filonun sahibidir.

9047 nolu Galatasaray Spor Kulübü üyesi oldu. Abdurrahim Albayrak; 1992-1993 ve 1993-1994 dönemlerinde Altyapı Başkanlığı, 2001-2002, 2011-2012, 2012-2013 dönemlerinde Galatasaray Futbol Şube Sorumluluğu ve 2014 döneminde de 8 ay boyunca 2. Başkan ve Futbol Şube Sorumluluğu ile yönetimde yer almıştır. Kısa sürede camianın ve taraftarın sevdiği isim haline geldi. Özellikle maç esnasındaki aşırı heyecanı ile dikkat çekti. 2011-2013 yılları arası Ünal Aysal'ın başkanlığındaki yönetim kurulunda görev yaptı. 2013 yılında Ali Dürüst, Refik Arkan ve Adnan Öztürk gibi isimlerle Aysal'ın yeni yönetim listesinde yer almayan Albayrak, 2014 yılında Duygun Yarsuvat başkanlığındaki yönetim kuruluna tekrar seçildi. Albayrak yeni yönetim ile birlikte "Başkan yardımcılığı" görevini üstlendi. 2 Haziran 2015'te görevinden istifa etti. 21 Ocak 2018'de yapılan Galatasaray Olağanüstü Genel Kurulunda dışarıdan Mustafa Cengiz yönetimini desteklemiş ve Cengiz'in seçilmesiyle Sportif AŞ Başkan Vekili olmuştur. 26 Mayıs 2018'de yapılan Galatasaray Olağan Genel Kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Mustafa Cengiz'in listesinde yönetime gelmiş ve Galatasaray SK 2. Başkanlığı'na getirilmiştir.

Galatasaray SK yönetiminde bulunduğu 7 farklı sezonun 5 sezonunda Galatasaray sezonu şampiyon olarak tamamlamıştır.

2018-2021 döneminde Galatasaray SK 2. Başkanlığı görevini yürüttü.

Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Abdurrahim Albayrak 3. Sayfa Gündem Haberler

title