Haberi Paylaş
7. Anadolu Medya Ödülleri kazananları kimler? 4 Ocak 2023 7. Anadolu Medya Ödülleri'ni kimler aldı, kim ne ödülü kazandı?

7. Anadolu Medya Ödülleri kazananları kimler? 4 Ocak 2023 7. Anadolu Medya Ödülleri'ni kimler aldı, kim ne ödülü kazandı?

Gündem Haberleri

7. Anadolu Medya Ödülleri, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Ödül töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Peki, 7. Anadolu Medya Ödülleri kazananları kimler? 4 Ocak 2023 7. Anadolu Medya Ödülleri'ni kimler aldı, kim ne ödülü kazandı? İşte detaylar...

7. Anadolu Medya Ödüllerini kimler kazandı vatandaşlar tarafından merak edildi. Peki, 7. Anadolu Medya Ödüllerini alanlar kimler oldu? 7. Anadolu Medya Ödüllerini kim aldı? 7. Anadolu Medya Ödülleri kazananları kimler?

7. ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİ KAZANANLARI KİMLER OLDU?

7. Anadolu Medya Ödülleri sahiplerini buldu. Birbirinden değerli gazetecilerin ödül aldığı gecede Cumhurbaşkanı Erdoğan ödülleri gazetecilere takdim etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın paylaşımı şöyle:

"7. Anadolu Medya Ödülleri'ni takdim ettiğimiz kurumlarımızı ve medya mensubu arkadaşlarımızı canıgönülden tebrik ediyorum. Anadolu medyası ve temsilcileriyle dayanışma içinde hareket etmeyi sürdüreceğiz."

7. Anadolu Medya Ödülleri kazananları kimler? 4 Ocak 2023 7. Anadolu Medya Ödülleri'ni kimler aldı, kim ne ödülü kazandı?

Ödülleri kazanan isimlere aşağıdaki resimden bakabilirsiniz:

7. Anadolu Medya Ödülleri kazananları kimler? 4 Ocak 2023 7. Anadolu Medya Ödülleri'ni kimler aldı, kim ne ödülü kazandı?

7. ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİ GECESİNDE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'UN AÇIKLAMALARI NELER?

7. Anadolu Medya Ödülleri'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçmişte gazetelerin kendisi hakkında attığı "Muhtar bile olamaz" manşetleriyle ilgili konuştu. Erdoğan, "Ufkunuz o kadar dar ve kısır ki, muhtar bile olamaz dediğiniz kişi cumhurbaşkanı oldu. Önce bu başlıkları atanlara bir şeyi hatırlatmak lazım; kendinize ayar verin ayar." ifadelerini kullandı.

"SEÇİLMİŞ BAŞBAKANA DİKTATÖR DİYE GAZETECİ KILIKLILAR GÖRDÜK"

Okuduğu şiir nedeniyle 28 Şubat döneminde verilen hapis cezasını hatırlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, gazetelerin kendisi için, "Muhtar bile olamaz" şeklinde haberler yaptığını söyledi. Erdoğan, "12 Eylül darbecilerine manşetlerden selam çakan medya kuruluşlarımız olmuştur; hatta ileri gidiyorum kalemşorler olmuştur. Ülkenin seçilmiş başbakanına diktatör diyen gazeteci kılıklılar gördük. 28 Şubat döneminde muhtıracıların haber bülteni gibi yayın yapan medya organlarımız vardı. Okuduğumuz şiir sebebiyle hakkımızda verilen mahkeme kararını 'muhtar bile olamayacak şeklinde adeta kutlayan gazeteler gördük" ifadelerini kullandı.

"MUHTAR BİLE OLAMAZ DEDİĞİNİZ KİŞİ CUMHURBAŞKANI OLDU"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Burada bir muhtarları küçümsemek, iki yarının siyasetine kendine göre yön vermek. Ne oldu? Ufkunuz o kadar dar ve kısır ki, muhtar bile olamaz dediğiniz kişi cumhurbaşkanı oldu. Önce bu başlıkları atanlara bir şeyi hatırlatmak lazım; kendinize ayar verin ayar. Ayar vermezseniz millet size ayar verir. Hükümetlerimiz döneminde hak ve özgürlükleri genişletmek için yaptığımız bir yasa değişikliğine '411 el kaosa kalktı' diyerek saldıran, vesayet odaklarına davetiye çıkaran medya kuruluşları oldu.

"BAY KEMAL NİYE KONUŞMUYORSUN?"

Kandil'deki terör baronlarına 'yere izmarit atmıyorlar' diye övgü yağmurları yapan gazeteler gördük. Şu anda o baronlar kız yavruların taciz edildiği merkezler hale geldi. Bay Kemal niye konuşmuyorsun? Oraya niye sesin çıkmıyor? Diyarbakır annelerine niye bir ziyaret etmiyorsun? Orayla niye bir irtibat kurmuyorsun. İşte sen kurmazsan millet sana hizaya gelmeyi gösterecek."

Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title