Haberi Paylaş
2023 okulların kapanmasına kaç gün kaldı? Okullar ne zaman kapanacak? Okullar ne zaman kapanıyor? 16 Haziran'a kaç gün kaldı?

2023 okulların kapanmasına kaç gün kaldı? Okullar ne zaman kapanacak? Okullar ne zaman kapanıyor? 16 Haziran'a kaç gün kaldı?

Gündem Haberleri

12 Eylül'de 2022- 2023 Eğitim ve Öğretim yılı başlamıştı. 2022- 2023 Eğitim ve Öğretim yılının ne zaman biteceği ise merak konusu oldu. Öğrenciler ve velilerin gündeminde Okullar ne zaman kapanacak? 2023 okulların kapanmasına kaç gün kaldı? Okullar ne zaman kapanıyor? 16 Haziran'a kaç gün kaldı? soruları yer alıyor. İşte okulların kapanma tarihi!

2023 okulların kapanmasına kaç gün kaldı? sorusu öğrenciler tarafından araştırılıyor. Eğitim ve Öğretim yılının başlamasıyla beraber araştırılan sorular arasında yer alan Okullar ne zaman kapanacak? 2023 okulların kapanmasına kaç gün kaldı? Okullar ne zaman kapanıyor? 16 Haziran'a kaç gün kaldı? sorularının yanıtı haberimizde yer alıyor. Detaylar haberimizde...

OKULLARIN KAPANMASINA KAÇ GÜN KALDI?

Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle çoğu zaman okulların kapanacağı tarihe dair kafa karışıklığı yaşanabiliyor. Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremler ile birlikte bir uzatmanın olup olmayacağız tartışılırken Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yaptığı açıklama ile merak edilenleri yanıtladı. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, konu ile ilişkin şu açıklamayı yapmıştı:

"2022-2023 eğitim öğretim yılı 16 Haziran'da sona eriyor. Herhangi bir uzatma yapmayacağız" açıklamalarında bulundu. Buna göre 2022-2023 eğitim öğretim yılı 16 Haziran'da sona erecek ve okullar yaz tatiline girecek. Konu hakkında yapılacak olan açıklamalar dahilinde haberimiz güncellenecektir.

16 HAZİRAN'A KAÇ GÜN KALDI?

26 Mayıs itibari ile okulların kapanmasına 21 gün kaldı.

Haberler.com / Sumru Tarhan - Gündem

Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title