19 Mayıs İETT ücretsiz mi? 19 Mayıs otobüsler ücretsiz mi? - Haberler
Haberi Paylaş

19 Mayıs İETT ücretsiz mi? 19 Mayıs otobüsler ücretsiz mi?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
19 Mayıs İETT ücretsiz mi? 19 Mayıs otobüsler ücretsiz mi?

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle otobüslerin ücretsiz olup olmadığı tüm Türkiye tarafından merak ediliyor. Metro, metrobüs, otobüs ve vapur gibi toplu taşıma araçlarının ücretsiz mi olduğu araştırılıyor. Peki, 19 Mayıs İETT ücretsiz mi? 19 Mayıs otobüsler ücretsiz mi? 19 Mayıs adalar ücretsiz mi? Detayları haberimizde…

Her yıl resmi tatil ilan edilen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda vatandaşlar toplu taşımaların ücretsiz olup olmadığını merak ediyor. Otobüs, metro, metrobüs, Marmaray, İETT gibi toplu taşıma araçları ücretsiz mi sorusuna yanıt verdik. Peki, 19 Mayıs İETT ücretsiz mi? 19 Mayıs otobüsler ücretsiz mi? İşte cevabı…

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Perşembe günü saat 23:59'a kadar tüm toplu taşıma araçları toplu taşıma kartınızı okuttuğunuz sürece ücretsizdir.

19 Mayıs Perşembe günü İETT seferleri Cumartesi sefer tarifesine göre yapılacaktır. Tüm toplu ulaşım araçları bayram süresince ücretsiz olarak hizmet verecek. Havalimanı hatları ve Adalar'da yapılan seferler uygulamaya dahil değildir.

Bayram nedeniyle 19 Mayıs Perşembe günü saat 23.59'a kadar Cumartesi günü tarifesi uygulanacaktır.

19 Mayıs İETT ücretsiz mi? 19 Mayıs otobüsler ücretsiz mi?

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gündem

19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı İETT Gündem Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title