17 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? AÇIKLANDI Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi? - Haberler
Haberi Paylaş

17 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? AÇIKLANDI Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi?

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
17 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? AÇIKLANDI Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim kazandı? Gelinim Mutfakta bu hafta kim elendi?

İzleyicileri ekrana toplayan fenomen yarışma programı Gelinim Mutfakta'da günün birincisi merak ediliyor. 17 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? İşte Gelinim Mutfakta 17 Aralık 2021 Cuma puan durumu…

17 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? sorusunun yanıtı gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. Gelinim Mutfakta yarışması bu sene Demet Akalın ile devam ediyordu ancak Akalın yarışmayı bıraktığını duyurmasının ardından sunan isim Lerzan Mutlu oldu. Peki, Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim kazandı?

Lerzan Mutlu'nun sunduğu Gelinim Mutfakta programı tüm heyecanıyla devam ederken, bugün birinci olan ve çeyrek altını kazanan gelinin kim olduğu araştırılan konular arasında yerini aldı. Hafta içi her gün Kanal D izleyicisi karşısına çıkan Gelinim Mutfakta'nın 17 Aralık 2021'de yayınlanan 825. Bölümünde yarışmacılar Yeşim, Yaren Aslıhan, Miyase ve Damla "Elmalı Güveç" için yarıştılar! Birinci olan ve çeyrek altını kazanan isim DAMLA oldu.

Damla: 80

Yeşim: 76

Miyase: 72

Aslıhan: 62

Gelinim Mutfakta'nın 17 Aralık 2021'de yayınlanan son bölümünde elenen yarışmacı Aslıhan oldu.

Gelinim Mutfakta, 12 Mart 2017 tarihinde yayınlanmaya başlayan, 4 gelinin 4 kayınvalidesiyle yarıştığı bir yemek yarışmasıdır. Yarışma hafta içi her gün Kanal D'de yayınlanmaktadır.

5 gün boyunca her gün farklı yemekler yapılır ve süreler verilir kayınvalidelerde gelinlerin yaptığı yemeklere puan verir. Günün en yüksek puanını alan gelin 1 çeyrek altın alır. Yarışmada haftanın final gününde haftanın en yüksek puanını alan geline 5 altın bilezik verilir. Haftanın en düşük puanını alan gelin ise kayınvalidesi ile yarışmadan elenir.

Haberler.com - Gündem

Gelinim Mutfakta, Gündem, Magazin, Haberler

title