Haberler

14 Mayıs Bingöl seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Bingöl oy oranları! Kılıçdaroğlu Bingöl'de kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı?

Gündem Haberleri

14 Mayıs 2023 Genel Seçimi'nde 13. cumhurbaşkanı ve 28. dönem milletvekilleri belirlendi. 14 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Bingöl oy oranı kaç oldu? Kemal Kılıçdaroğlu Bingöl'de kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan Bingöl'de kaç oy aldı? Millet İttifakı kaç oy aldı? Sinan Oğan Bingöl'de kaç oy aldı?

Kemal Kılıçdaroğlu Bingöl'de kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan Bingöl'de kaç oy aldı? sorularının yanıtı gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. 14 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Bingöl oy oranlarını Bingöl geneli ve ilçe ilçe sizler için derledik. Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Bingöl oy oranları! Kılıçdaroğlu Bingöl'de kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı? Detaylar haberimizdedir…

Açılan sandık oranına göre, Bingöl genelinde Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 32,53; Recep Tayyip Erdoğan yüzde 65,08; Sinan Oğan yüzde 2 oy alırken Muharrem İnce yüzde 0,39 oy aldı.

Bingöl'da yüzde 65,08 oy alan 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; Merkez, Genç, Solhan ve Adaklı ilçelerinde üstünlük elde etti.

Bingöl'de 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 32,53 alırken; Karlıova, Kiğı, Yayladere ve Yedisu ilçelerinde üstünlük elde etti.

14 Mayıs Bingöl seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Bingöl oy oranları! Kılıçdaroğlu Bingöl'de kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı?

13. Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan, Bingöl'de yüzde 2 oranına ulaştı.

14 Mayıs ve gerçekleşecek olan 28 Mayıs seçim sonuçlarında detaylı haritayı incelemek ve takip etmek için buraya tıklayınız.

BİNGÖL KAZANAN MİLLETVEKİLLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Kemal Kılıçdaroğlu Sinan Oğan 14 Mayıs Bingöl Gündem Haberler

title