Haberler

14 Mayıs Bilecik seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Bilecik oy oranları! Kılıçdaroğlu Bilecik'te kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı?

Gündem Haberleri

14 Mayıs 2023 Genel Seçimi'nde 13. cumhurbaşkanı ve 28. dönem milletvekilleri belirlendi. 14 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Bilecik oy oranı kaç oldu? Kemal Kılıçdaroğlu Bilecik'te kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan Bilecik'te kaç oy aldı? Millet İttifakı kaç oy aldı? Sinan Oğan Bilecik Da kaç oy aldı?

Kemal Kılıçdaroğlu Bilecik'te kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan Bilecik'te kaç oy aldı? sorularının yanıtı gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. 14 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Bilecik oy oranlarını Bilecik geneli ve ilçe ilçe sizler için derledik. Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Bilecik oy oranları! Kılıçdaroğlu Bilecik'te kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı? Detaylar haberimizdedir…

Açılan sandık oranına göre, Bilecik genelinde Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 41,26; Recep Tayyip Erdoğan yüzde 49,88; Sinan Oğan yüzde 8,12 oy alırken Muharrem İnce yüzde 0,73 oy aldı.

Bilecik'te yüzde 49,88 oy alan 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; Merkez, Bozüyük, Gölpazarı, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt, Yenipazar ve İnhisar ilçelerinde üstünlük elde etti.

Bilecik'te 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 41,26 oy aldı.

14 Mayıs Bilecik seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Bilecik oy oranları! Kılıçdaroğlu Bilecik'te kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı?

13. Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan, Bilecik'te yüzde 8,12 oranına ulaştı.

14 Mayıs ve gerçekleşecek olan 28 Mayıs seçim sonuçlarında detaylı haritayı incelemek ve t akip etmek için buraya tıklayınız.

BİLECİK KAZANAN MİLLETVEKİLLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Kemal Kılıçdaroğlu Sinan Oğan 14 Mayıs Bilecik Gündem Haberler

title