Haber : 10 Eylül 2021 Resmî Gazete bugünün kararları neler? 10 Eylül Cuma Resmi Gazete'de yayımlandı! 31594 sayılı Resmi Gazete - Haberler

Haberi Paylaş

10 Eylül 2021 Resmî Gazete bugünün kararları neler? 10 Eylül Cuma Resmi Gazete'de yayımlandı! 31594 sayılı Resmi Gazete

 - Güncelleme:
10 Eylül 2021 Resmî Gazete bugünün kararları neler? 10 Eylül Cuma Resmi Gazete'de yayımlandı! 31594 sayılı Resmi Gazete

10 Eylül 2021 tarihli Resmi Gazete bugünün kararlarında neler var? 10 Eylül Cuma günü yayımlanan Resmi Gazete'de, günün ilanlarını ve alınan karaların detaylarını görüntülemek için PDF halini indirme seçeneği de bulunuyor. Yasama Bölümü Kanunları, Yürütme ve idare bölümüne ilişkin gelişmeler, Yargı Bölümü kanunları ve günün ilanları Resmi Gazete'de yer alıyor. Peki, Resmi Gazete bu günün kararları neler? 10 Eylül 2021 Cuma Resmi Gazete'de yayınlanan kararlar?

Resmi Gazete bu günün kararları neler? 10 Eylül 2021 tarihli Resmi Gazete bugünün kararlarında neler var? 10 Eylül Cuma günü yayımlanan Resmi Gazete'de, günün ilanlarını ve alınan karaların detaylarını görüntülemek için PDF halini indirme seçeneği de bulunuyor. Yasama Bölümü Kanunları, Yürütme ve idare bölümüne ilişkin gelişmeler, Yargı Bölümü kanunları ve günün ilanları Resmi Gazete'de yer alıyor.

RESMÎ GAZETE BUGÜNÜN KARARLARI NELER?

10 EYLÜL CUMA RESMİ GAZETE'DE YAYINLANAN KARARLAR!

YÜRÜTME VE İDARE BÖLÜMÜ

YÖNETMELİKLER

–– Emniyet Genel Müdürlüğüne Ait Araç, Gereç, Mal ve Malzemelerin Satış, Hibe, Hek ve Hurda Durum ve İşlemleri ile Hizmet Satışına Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

–– Ismarlama Protez ve Ortez Merkezleri ile İşitme Cihazı Merkezleri Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Haberler.com okumaya devam edin. Sizlere en doğru bilgileri tarafsız şekilde iletiyoruz.

–– Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

–– Tıbbi Cihazların Test, Kontrol ve Kalibrasyonu Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Gündem haberler için bizi takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

–– Avrasya Üniversitesi Önlisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

TEBLİĞLER

–– Geleneksel Kıyı Balıkçılığının Kayıt Altına Alınması ve Desteklenmesi Tebliği (Tebliğ No: 2021/29)'nde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ (No: 2021/36)

–– İthalatta Haksız Rekabetin Önlenmesine İlişkin Tebliğ (No:?2021/42)

YARGI BÖLÜMÜ

ANAYASA MAHKEMESİ KARARLARI

–– Anayasa Mahkemesinin 20/5/2021 Tarihli ve 2018/21949 Başvuru Numaralı Kararı

–– Anayasa Mahkemesinin 16/6/2021 Tarihli ve 2018/23577 Başvuru Numaralı Kararı

İLÂN BÖLÜMÜ

a - Yargı İlânları

b - Artırma, Eksiltme ve İhale İlânları

c - Çeşitli İlânlar

– T.C. Merkez Bankasınca Belirlenen Döviz Kurları ve Devlet İç Borçlanma Senetlerinin Günlük Değerleri

Haberler.com / Kutal Bilgetekin - Gündem

Resmi Gazete Cuma Gündem Güncel Haberler

title