Haberi Paylaş

1 Nisan şakaları: En güzel ve komik 1 Nisan şakaları nelerdir? Arkadaşa, sevgiliye, dosta yapılan 1 Nisan şakaları! 1 Nisan esprileri!

Gündem Haberleri

1 Nisan şakaları: En güzel ve komik 1 Nisan şakaları nelerdir? Arkadaşa, sevgiliye, dosta yapılan 1 Nisan şakaları! 1 Nisan esprileri!

1 Nisan Şaka Günü, her yılın 1 Nisan günü kutlanır. Genelde şaka gününde insanların birbirine şaka yapması gelenek haline gelmiştir. 1 Nisan şakaları nelerdir? En güzel 1 Nisan şakaları! 1 Nisan 2021 şakaları! 1 Nisan'da kimlere şaka yapılır? Sevgiliye 1 Nisan şakaları! 1 Nisan şaka önerileri nelerdir? 1 Nisan şakaları: En güzel ve komik 1 Nisan şakaları nelerdir? Arkadaşa, sevgiliye, dosta yapılan 1 Nisan şakaları!

1 Nisan günü sevgiliye 1 nisan şakaları, anneye ve babaya 1 Nisan şakaları, arkadaşa 1 Nisan şakaları, dosta 1 Nisan şakaları, akrabaya 1 Nisan şakaları araştırılıyor. Sizlere birbirinden ilginç, komik, eğlenceli 1 Nisan esprilerini paylaşacağız. 1 Nisan şakalarına ve esprilerine haberimizden bakabilirsiniz.

Birbirinden güzel 1 Nisan şakalarına aşağıdan bakabilirsiniz. 1 Nisan şakaları: En güzel ve komik 1 Nisan şakaları nelerdir? Arkadaşa, sevgiliye, dosta yapılan 1 Nisan şakaları! 1 Nisan esprileri! 1 Nisan esprileri nelerdir?

Karton bir kutu bulunur içine son raddeye kadar sisirilmis su dolu balon konur.Yüksekçe bir yerden gözümüze kestirdiğimiz kurbana su kutuyu tutar mısın denir. Sonra seyreyleyin gümbürtüyü. Balon patlar kutunun deliklerinden sular boşalır. Olay hos bir kovalamacayla son bulur.

Bir paket kremali bisküvi alinir. Bir kac biskuvi ortadan bolunur ve kremalari alinir yerine dis macunu sikilir.Sirasi ile pakete bir dis macunlu bir normal biskuvu ust uste dizilir. Saka yapilacak arkadasin yanina gelindiginde bir tane agzimiza atariz sonra arkadasa ikram ederiz. Dogal olarak bööööoo bu ne bicim buskivi diyecektir. Siz durumu caktirmadan ne olmus gayet güzel deyip siradaki normal bisküviyide aziniza atarsiniz. Bir daha dene deyip siradaki öbür bisküviyi de tekrar ikram edersiniz.

Kalabalikta yapilan sakalar vardir. Bunlar klasiklesmis sakalar olsa da bir bahsedelim. üç dört kisi bir araya gelinir, kalabalik bir sokakta yürümeye baslanir tam birileriyle karsilasildigi zaman sanki önünde ip varmis da sanki üzerinden geçiliyormus gibi bacaklar kaldirilir. Cok kisi olmasi inandiriciligi arttirir.Ya da ip yerine sanki bir sey varmis gibi bir yerde bir noktaya odaklanarak ayni anda bakilir. Bu arada saka yapilan kisilerin tepkisini gözlemlemek için bir kisi görevlendirilir. Hep birlikte yukari bir yere bakmak da olabilir ancak çok bilinen bir sakadir

Bu sakayi bilmeyen birini bulursaniz uygulayabilirsiniz. Bir borunun agiz kismi siyaha boyanir.Uygulama alaninda kendiniz gözünüze degdirmeden bakarsiniz. Aaa! ne enteresan bir de sen baksana sundan dersiniz. O kisi alir bakar "ee ne olmus bir sey yok ki" der fakat gözünün etrafindaki halkadan habersizdir. Bu sakayi birde recel sürerek deneyin isterseniz o da cok hos olur.

1 Nisan şakaları: En güzel ve komik 1 Nisan şakaları nelerdir? Arkadaşa, sevgiliye, dosta yapılan 1 Nisan şakaları! 1 Nisan esprileri!1 Nisan şakaları

Az bilinen bir sakadir bu. Masada oturuyorsunuzdur. Bir bardak cay ya da su gelmistir. Yoksa gidip alin gelmesini beklemeyin. Kurbana denir ki iki basparmağını masanin kenarina koyacaksin ben de bardagi iki parmaginin üstüne koyacagim hadi bakalim devirmeden alabilecekmisin. Tamam demesi için degisik gaz vermeler de yapilabilir. Bardagi koyun o biraz ugrasacak ve alamayacak hadi çek sunu diyecek. Siz ise tabiki çekmeyeceksiniz, çekip gideceksiniz o ise çirpinip duracak.

Kirbit kutusunun içerisine siyah tüylü küçük bir iplik yumagi koyacaksiniz. Buna ince görünmez bir sicim baglayip alttan cevirerek kirbit kutusunun en uzak kosesine bantla yapistiracaksiniz. Kirbit kutusunu açarken ip siyah yumagi çekecektir. Ve böylece yumak kutudan firlayan acaip bir böcek hissi verecektir. Uygulamasi size kalmis. Not: yumak içerden kutuya takilmasin diye köseye ucgen bir rampa kurulmasi faydali olur 1 nisan şakaları

Mandalina altindan para büyüklügünde kucuk bir kapak açilir. Kapak daha sonra yerine yerlestirilecegi için dikkatli kesilmelidir. Bu delikten içerideki etli meyva kismi çay kasigi yada baska bir sey yardimiyla itinayla çikarilir. Içerideki bosluga mayonez, reçel ya da un gibi seyler doldurulur. Kapak uygun bir sekilde yapistirilir.(Belli olmayacak sekilde turuncu bir iplikle bir kaç yerden dikilebilir). Kurban mandalinayi soymak için eliyle bir basinç uygular bu basinç meyvayi portlatip içini disina çikarir.

Tanidigimiz birini fotografi varsa bundan iyi bir fotokopi alip gazetenin orta sayfalarindaki haberlere fotomontaj yapariz. Sonra gazeteyi onun okumasini saglariz bir yandan da kenarda durup ne yapacagina bakariz. Iyi uygulandigi taktirde çok eglendirici olur bu saka.

- Orta boy soğanları çikolata ile kaplayabilirsiniz. Ardından arkadaşınıza ikram edebilirsiniz...

- Ofisin ortasına salıncak kurabilirsiniz!

- Arkadaşınızın klavyesindeki harfleri söküp yerlerini karıştırabilirsiniz!

- Yumurtaları haşladıktan sonra sarılarını çıkarıp yerine tereyağı koyabilirsiniz..

- Kapı tokmağının denk geleceği yere korna koyarak oldukça gürültülü bir şaka yapabilirsiniz...

- Ofis koltuklarını silikon köpükle kaplayabilir ve 1 Nisan şakası yapabilirsiniz.

NOT = 1 nisan şakaları yaparken dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

1 Nisan şakaları: En güzel ve komik 1 Nisan şakaları nelerdir? Arkadaşa, sevgiliye, dosta yapılan 1 Nisan şakaları! 1 Nisan esprileri!

Haberler.com - Gündem

1 Nisan Fransa Gündem Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title