Haberi Paylaş

Feke seçim sonuçları 1 Kasım 2015 oy dağılımı - Feke

Feke seçim sonuçları 1 Kasım 2015 oy dağılımı - Feke

Gündem Haberleri

Feke seçim sonuçları 1 Kasım 2015 Feke oy dağılımı. 1 Kasım seçim sonuçları sonrası ortaya çıkan tablo en kolay ve anlaşılır görseller eşliğinde haberler.com'un seçim sonuçları sayfasında.

Feke 2015 seçim sonuçları (ilçe ilçe oy dağılımı) 1 Kasım 2015 genel seçimleri Feke bölgesi seçim sonuçları. 1 Kasım 2015 genel seçim sonuçlarının Türkiye genelinde dağılımı ve ilçe ilçe seçim sonuçları. Feke 2015 genel seçim sonuçlarını görüntülemek için aşağıdaki tabloya göz atınız. Feke seçim sonuçları sonrası hangi parti bu bölgeden ne kadar oy aldı? Türkiye geneli ve ilçelerde alınan sonuçların detaylı dağılımını en kaliteli görseller eşliğinde haberler.com'un seçim özel ekranında bulabilirsiniz. Seçim sonuçlarını görüntülemek için aşağıdaki tabloda sonuçlarını görmek istediğiniz il veya ilçe isminin üzerine tıklayınız.  7 Haziran seçimlerinde ve geçmişte yapılan yerel – genel seçimlerde Feke bölgesinde alınan oy oranlarını da aşağıdaki tabloda görüntüleyebilirsiniz. 

Geride kalan 7 Haziran seçimlerinde hiçbir parti tek başına hükümet kuracak çoğunluğa erişememiş ve partilerin koalisyon görüşmelerinden de bir sonuç alınamamıştı. Durum böyle olunca  1 Kasım 2015 genel seçim sonuçlarının önemi biraz daha artmış oldu ve seçmenlerin sonuçlar için heyecanlı bekleyişi de bu oranda büyümüş oldu. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından konulan yayın yasağının kalkması ile birlikte Feke seçim sonuçları tablomuzdaki grafiklere yansıyacaktır. Yüksek Seçim Kurulu (YSK)'nun yayın yasağını geçen seçimde olduğu gibi sandıkların kapatılmasının ardından 3-4 saat içerisinde kaldırması bekleniyor.  

Haberler.com - Gündem

Yüksek Seçim Kurulu Türkiye Feke Gündem Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title