Yasak Elma Yıldız kimdir? Yasak Elma Yıldız gerçek adı nedir? - Haberler
Haberi Paylaş

Yasak Elma Yıldız kimdir? Yasak Elma Yıldız gerçek adı nedir?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Yasak Elma Yıldız kimdir? Yasak Elma Yıldız gerçek adı nedir?

Diziseverler Yasak Elma dizisinin oyuncularını araştırıyor. Yasak Elma Yıldız kimdir? Yasak Elma Yıldız gerçek adı nedir? soruları gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. Yasak Elma dizisinde söylemleriyle dikkat çeken Yıldız karakterine Eda Ece hayat veriyor.

Yasak Elma Yıldız kimdir? Yasak Elma Yıldız gerçek adı nedir? sorularına yanıt aranıyor. Yasak Elma dizisi oyuncuları merak ediliyor. Eda Ece'nin canlandırdığı karakter sosyal medyada fenomen hale gelmiştir. Oyunculuğuyla dikkat çeken isim hakkında detayları sizler için derledik.

YASAK ELMA YILDIZ KİMDİR?

Ona göre mutluluğun anahtarı zengin bir koca bulup evlenmek ve lüks içinde bir hayat yaşamaktır. Sosyeteye ve lüks insanlara hayranlık duyar. Yıllar sonra Ender'in teklifiyle hayatının değişebileceğini anlayıp, aklını Halit'i tavlamak ve onun karısı olabilmek için kullanacaktır.

EDA ECE KİMDİR?

20 Haziran 1990'da İstanbul'da doğmuştur. Şişli Terakki Lisesi ve ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirdikten sonra, Sanat Tarihi üzerine ders aldı ve bir galeride çalışmaya başladı. Ayrıca okul yıllarında tiyatro kollarına üye olan ve oyunlarda görev alan Eda Ece, bir gün oynamış olduğu bir tiyatro oyununda menajer Tümay Özokur'un dikkati çekerek oyunculuk teklifleri almıştır.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title