Kaymakam Altınöz' ün Şehit Ailesi Ziyaretleri - Haberler
Haberi Paylaş

Kaymakam Altınöz' ün Şehit Ailesi Ziyaretleri

Habermetre - Haberler | Toplum
Kaymakam Altınöz' ün Şehit Ailesi Ziyaretleri

Kaymakamımız Sn. Ali Cemal Altınöz, Van Gürpınar'da teröristlerle çıkan çatışma sonrasında şehit düşen Kahraman askerimiz J. Asb. Kıd.

Kaymakamımız Sn. Ali Cemal Altınöz, Van Gürpınar'da teröristlerle çıkan çatışma sonrasında şehit düşen Kahraman askerimiz J. Asb. Kıd. Çvş İsmail Toka ve Erzurum'da askerlik görevini ifa ederken vazife malulü olarak şehit düşen Kahraman askerimiz İstihkam Er Mustafa Çakar' ın ailelerini ziyaret etti.

Ailelerle yakından ilgilenerek kendileriyle sohbet eden Kaymakamımız Altınöz, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin emanetleri olan ailelerinin, daima yanında olunacağını vurgulayarak başsağlığı dileklerini iletti.

Ziyaretlerde Kaymakamımız Altınöz ailelere çiçek takdim ederken, ayrıca ailelerin ihtiyaç ve taleplerinin tespit edilerek çözüme kavuşturulması için de Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Fatih Bayram' a talimatlar verdi.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Habermetre - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title