Kara yollarında durum - Haberler
Haberi Paylaş

Kara yollarında durum

Kara yollarında durum

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Gebze OSB-Gebze kavşakları 40-42. kilometrelerindeki araç üst geçidi orta ayak imalat çalışmaları nedeniyle her iki yönde sol şeritler trafiğe kapatıldı. Bu kesimde ulaşım diğer şeritlerden sağlanıyor.

Niğde- Pozantı Otoyolu'nun Adana istikameti Başmakçı mevkisindeki (Çelemedere Viyadüğü) bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü ve kontrollü sürdürülüyor.

Denizli-Antalya yolunun 28-33. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım Denizli istikametinden iki yönlü devam ediyor.

Gebze-İzmit yolunun 30-31. kilometrelerinde Hereke Köy Deresi Köprüsü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

Kangal-Alacahan-Hekimhan yolunun 25-28, Milas-Yatağan yolunun 28-33. kilometrelerindeki yapım çalışmaları sebebiyle ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Beypazarı-Ayaş-Ankara yolunun 0-3. kilometrelerindeki üstyapı yenileme çalışmaları dolayısıyla Beypazarı-Ayaş-Ankara yönü trafiğe kapatıldı. Bu kesimde sürücüler diğer istikamete yönlendiriliyor.

Balıkesir-Susurluk yolunun 53-57. kilometrelerindeki köprü genleşme derzi bakım ve onarım çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritten iki yönlü sürdürülüyor.

Nevşehir-Aksaray yolunun 21-23. kilometrelerindeki yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor.

Trabzon-Maçka yolunun 0-1. kilometrelerindeki üstyapı yenileme çalışması dolayısıyla Maçka-Trabzon yönü 21.00-07.00 saatlerinde trafiğe kapatılacak. Söz konusu kesimde ulaşıma diğer istikametten iki yönlü izin verilecek.

AA / Deniz Çiçek Palabıyık - Son Dakika Haberleri

TEM Otoyolu, Pozantı, Niğde, Gebze, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title