Fulya ile Umudun Olsun canlı izle! 21 Ekim Fox TV canlı izle! Show TV Fulya ile Umudun Olsun programı canlı yayın izle! - Haberler
Haberi Paylaş

Fulya ile Umudun Olsun canlı izle! 21 Ekim Fox TV canlı izle! Show TV Fulya ile Umudun Olsun programı canlı yayın izle!

Haberler.com - Haberler | Gündem
Fulya ile Umudun Olsun canlı izle! 21 Ekim Fox TV canlı izle! Show TV Fulya ile Umudun Olsun programı canlı yayın izle!

Fox TV'nin gündüz kuşağı programları arasında yer alan Fulya ile Umudun Olsun programı bugün yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Yeni bölümünün başlamasına yakın seyirciler, Fulya ile Umudun Olsun canlı izle! 21 Ekim Fox TV canlı izle! Show TV Fulya ile Umudun Olsun programı canlı yayın izle! aratması yapıyor. Fulya ile Umudun Olsun izle sizlerle...

Fulya İle Umudun Olsun, hafta içi her gün FOX'ta yayınlanan bir televizyon programıdır. Programda her türlü yardıma ihtiyacı olan herkese yardım eli uzatılmaktadır. Fulya İle Umudun Olsun canlı izle! 21 Ekim Fox TV canlı izle! Show TV Fulya ile Umudun Olsun programı canlı yayın izle!

FULYA İLE UMUDUN OLSUN KONUSU NE?

"Fulya ile Umudun Olsun"Hafta İçi Her Gün Saat 16.00'da FOX'ta!

Hayatın içinden hikayelerin ekrana aktarılacağı programda; tüm sorunlar taraflarıyla ortaya konulacak, ele alınan birçok konuda, olaylar birinci ağızdan masaya yatırılarak, çözüm yolları bulunacak.

Hafta içi her gün ekrana gelecek programda uzman konuklar yorumlarıyla Fulya Öztürk'e eşlik edecekler.

Sevenlerin kavuşacağı, kayıpların bulunacağı ve kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan dar gelirli kadınların da sesi olacak programla, birçok insanın hayallerinin gerçekleştirilmesi de hedefleniyor.

FULYA İLE UMUDUN OLSUN CANLI İZLE

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title