Evlilik Hakkında Her Şey canlı izle! Fox TV Evlilik Hakkında Her Şey 4. bölüm canlı izle! Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümde neler olacak? - Haberler
Haberi Paylaş

Evlilik Hakkında Her Şey canlı izle! Fox TV Evlilik Hakkında Her Şey 4. bölüm canlı izle! Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümde neler olacak?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Evlilik Hakkında Her Şey canlı izle! Fox TV Evlilik Hakkında Her Şey 4. bölüm canlı izle! Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümde neler olacak?

Fox TV'nin yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey bugün 4. bölümü ile ekranlara gelecek. Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümü izlemek isteyen izleyiciler Evlilik Hakkında Her Şey canlı izle! Fox TV Evlilik Hakkında Her Şey 4. bölüm canlı izle! Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümde neler olacak? araştırması yapıyor. Evlilik Hakkında Her Şey canlı izle! Evlilik Hakkında Her Şey 5. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Evlilik Hakkında Her Şey canlı izle! FOX TV'de yayınlanan ve MF Yapım imzalı ve yönetmen koltuğuna Yusuf Pirhasan'ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ'un uyarladığı, Türk yapımı televizyon dizisi büyük beğeni toplayan Evlilik Hakkında Her Şey, yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Evlilik Hakkında Her Şey canlı izle! Fox TV Evlilik Hakkında Her Şey 4. bölüm canlı izle! Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar haberimizde...

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY CANLI İZLE!

Evlilik Hakkında Her Şey her hafta Salı günü saat 20:00 'da Fox TV'de başlıyor.

İlk duruşmaya bir gün kala, Alpay'ın kendilerinden sakladığı bilgilerin peşine düşen Azra ve Songül'ü hem heyecanlı hem de gerilimli bir macera beklemektedir. Sergen, gerçek yüzünü gören Yıldırım'a kendini ispat etmek için yeni stratejiler peşindeyken, Yıldırım yıllar sonra belki de en son konuşmak isteyeceği kişi, Çolpan Cevher ile yüz yüze gelecektir. Alpay'a olan öfkesiyle intikam yolunda hızla yürüyen Songül'ü ise inanmakta güçlük çekeceği gerçekler bekler.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 5. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Evlilik Hakkında Her Şey 5. Bölüm fragmanı bu akşam yayınlanacak olan 4. bölümün sonunda yayınlanacak.

EVLİKİK HAKKINDA HER ŞEY 4. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE!

Gökçe Bahadır : Azra

Sarp Akkaya

Yiğit Kirazcı

Erdal Küçükkömürcü

Sumru Yavrucuk : Çolpan

Gökçe Eyüboğlu : Sanem

Fırat Altunmeşe

Tülin Ece : Güneş

Bertan Asllani

Cevdet Arıcılar

Esma Yılmaz

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY CANLI İZLE!

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 4. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title