Esra Erol ATV canlı yayın izle 21 Ekim bugün! Esra Erol canlı izle bugün! Esra Erol'da yeni bölüm canlı izle! Esra Erol son bölüm izle! - Haberler
Haberi Paylaş

Esra Erol ATV canlı yayın izle 21 Ekim bugün! Esra Erol canlı izle bugün! Esra Erol'da yeni bölüm canlı izle! Esra Erol son bölüm izle!

Haberler.com - Haberler | Gündem
Esra Erol ATV canlı yayın izle 21 Ekim bugün! Esra Erol canlı izle bugün! Esra Erol'da yeni bölüm canlı izle! Esra Erol son bölüm izle!

ATV'nin sevilen Programı Esra Erol'da yeni sezonu başladı. Esra Erol'da bugün ATV'da yeni sezonu heyecanlı bir şekilde devam ediyor. İşte, Esra Erol ATV full HD canlı izleme linki! Esra Erol canlı izle! Esra Erol'da canlı izle! 21 Ekim Esra Erol'da canlı izle! Esra Erol Salı izle! Esra Erol canlı izle! Esra Erol'da canlı izle!

Ekranların sevilen ismi Esra Erol'un sunuculuğunu yaptığı Esra Erol'da programı yeni sezonuyla izleyicisinin karşısına çıkmaya devam ediyor. İzleyiciler Esra Erol programı ile ilgili olarak "Esra Erol ne zaman, saat kaçta başlıyor ve Esra Erol son bölümde neler oldu?" gibi soruların yanıtlarını araştırıyor. İşte, Esra Erol ATV full HD canlı izleme linki! Esra Erol canlı izle! ATV Esra Erol'da canlı izle! 21 Ekim Perşembe Esra Erol'da canlı izle! İşte detaylar haberimizde...

ATV ESRA EROL'DA CANLI İZLE!

ESRA EROL KAÇTA BAŞLIYOR?

Esra Erol'da hafta içi her gün saat 16.20'de ATV'de izleyicisiyle buluşuyor.

ESRA EROL'DA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Esra Erol'da bugün...

Esra Erol açılışı polislerle yaptı ve uyuşturucu ile mücadelenin nasıl yapılacağının gösterileceğini belirtip polisleri tanıttı. Esra Erol, bir çocuğumuzun uyuşturucu madde kullandığını davranışları değiştiğinde fark ettiğimizi halbuki daha erken de fark edilebileceğini söyledi. Selim Bey, 2 evlilik yapmış olduğunu, ilk eşinden boşandığını, ikinci eşi ile imam nikahlı evli olduğunu, ikinci eşinin kadın sığınma evine gittikten bir gün sonra kendisinin ilk eşinin yanına gittiğini söyledi.

Selim Bey, ilk eşinden olan çocuğunun Gülsün Hanım'a anne dediğini, annem olmazsa uyumam dediğini bu sebeple eşinin o gün Yeşim Hanım'ın yanında kaldığını dile getirdi. Ayşe Hanım stüdyoya geldi ve duygusal olduğu için ağladığını söyledi Ayşe Hanım ve annesi sarıldı. Fatma Hanım kızının hiçbir şeyden korkmamasını, Esra Erol'un kendi yanlarında olduğunu dile getirdi. Murat Bey, eşinin hayatının yalan olduğunu, eşinin kendisine Tuna Bey ile tuzak kurduğunu iddia edip eşinin ilk kaçışında Tuna Bey ile birlikte kaçtığını bildiğini belirtti.

Meryem Hanım'ın görümcesi Özge Hanım stüdyoya geldi. Özge Hanım Esra Erol'a gelebilmek için çok büyük hayalleri olduğunu, bu şekilde gelmiş olmayı istemediğini söyledi. Özge Hanım, Meryem Hanım'ın da haklı olduğu yanlar olduğunu, daha kardeşi ile Meryem Hanım evlenmeden önce Meryem Hanım'ın kendi yanlarında bir kere aniden rahatsızlandığını, kaçıp gittiğini, yakaladıklarını, yardım ettiklerini, o zaman bipolar olduğunu öğrendiklerini ifade etti. Ayşe Hanım kaderde ne yazıldıysa onun başa geleceğini, nasibin buraya kadar olduğunu söyleyince Esra Erol Allah'ın akıl ve irade verdiğini, biraz da kaderin bizim ellerimizde olduğunu dile getirdi. Ayşe Hanım, gidecek yeri olmadığı için 12 sene sabrettiğini, ailesinin kendisine her zaman destek olduğunu, gün olduğunda kendisine odun kömür de getirdiklerini ama oraya gittiğinde eşinin ailesine huzur vermeyeceğini, içip kapıya geldiğini küfürler ettiğini belirtti.

ESRA EROL'DA SON BÖLÜM İZLE!

ATV ESRA EROL CANLI YAYIN İZLE!

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title