Didem Arslan'la Vazgeçme canlı izle! 22 Ekim Cuma Didem Arslan' Yılmaz'la Vazgeçme HD donmadan Show TV canlı izleme ekranı! - Haberler
Haberi Paylaş

Didem Arslan'la Vazgeçme canlı izle! 22 Ekim Cuma Didem Arslan' Yılmaz'la Vazgeçme HD donmadan Show TV canlı izleme ekranı!

Haberler.com - Haberler | Gündem
Didem Arslan'la Vazgeçme canlı izle! 22 Ekim Cuma Didem Arslan' Yılmaz'la Vazgeçme HD donmadan Show TV canlı izleme ekranı!

Türkiye'nin en güvenilir gazetecilerinden Didem Arslan Yılmaz güçlü ekibiyle birlikte, umudunu kaybedenlere "vazgeçme" demek için geri döndü ve izleyiciler de Didem Arslan'la Vazgeçme canlı izleme linkini araştırdı. İşte, 22 Ekim Cuma Didem Arslan'la Vazgeçme HD donmadan Youtube Show TV canlı izleme ekranı!

Televizyonun gücünü insanların sorunlarını çözmek için kullanan; faili meçhul cinayetleri, yıllarca ortaya çıkmamış sırları açığa kavuşturan, birbirine hasret kalmış insanları, aileleri buluşturan " Didem Arslan Yılmaz'la VAZGEÇME", doğrunun yanında olmaya ve adaleti aramaya kaldığı yerden devam ediyor. Didem Arslan'la Vazgeçme canlı izle! Didem Arslan'la Vazgeçme HD donmadan Youtube Show TV canlı izleme ekranı burada.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme'nin 282. Bölümünde; Merve ve Cabir Şen çiftinin 4 çocuklarından 3'ü ansızın hayatını kaybetti. Hayatta kalan son çocukları devlet korumasına verildi. Merve ve Cabir Şen çifti kızlarını geri almak için Vazgeçme'ye başvurdu. Çocukların babaannesi Dürdane Hanım stüdyoya geldi ve soruları yanıtladı.

Sinop merkeze bağlı Eymir köyünde yaşayan İbrahim'in ailesi çocuklarının kaybolmadığını, köydeki birileri tarafından kaçırıldığını iddia etti. Vazgeçme ekibi Uzmanı Orhan Kemiksiz, İbrahim'in yengesi Şehri Ay'ı olay yerine götürdü ve ifadesini tekrarlattırdı.

Afyonkarahisar'da 1,5 ay önce babasının 22 yaşındaki sevgilisiyle beraber kaçan Musa'nın oğlu Nuri Can ve yengesi Özlem, Musa Güzel'i bulabilmek için Vazgeçme'ye başvurdu.

DİDEM ARSLAN'LA VAZGEÇME PROGRAMI

Türkiye'nin en güvenilir gazetecilerinden Didem Arslan Yılmaz güçlü ekibiyle birlikte, umudunu kaybedenlere "vazgeçme" demek için geri dönüyor.

Televizyonun gücünü insanların sorunlarını çözmek için kullanan; faili meçhul cinayetleri, yıllarca ortaya çıkmamış sırları açığa kavuşturan, birbirine hasret kalmış insanları, aileleri buluşturan "Didem Arslan Yılmaz'la VAZGEÇME", doğrunun yanında olmaya ve adaleti aramaya kaldığı yerden devam edecek.

"Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme" hafta içi her gün canlı yayınla Show TV'de!

DİDEM ARSLAN YILMAZ'LA VAZGEÇME CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title