3.ek tercih olacak mı? 3.ek tercihler ne zaman? - Haberler
Haberi Paylaş

3.ek tercih olacak mı? 3.ek tercihler ne zaman?

Haberler.com - Haberler | Gündem
3.ek tercih olacak mı? 3.ek tercihler ne zaman?

YKS 2. tercihlerin açıklanması sonrası öğrenciler 3. Tercih hakkında bilgiler araştırmaya başladı. Peki, 3.ek tercihler ne zaman? 3.ek tercih olacak mı? İşte detaylar…

Yks ek tercih sonuçları ile ilgili ÖSYM tarafından açıklama yapıldı ve sonuçlar erişime açıldı. YKS 2. ek tercih işlemleri ÖSYM tarafından 14-18 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleşmişti. Peki, 3.ek tercih olacak mı? 3.ek tercihler ne zaman?

3.EK TERCİH OLACAK MI?

ÖSYM ikinci ek tercih sonuçlarını bugün açıkladı. Yerleştirmelerin tamamlanmasının ardından boş kalan kontenjanlar belli olacak ve bu bilgiler ışığında yeni bir ek yerleştirme yapılıp yapılmayacağı netlik kazanacak. Böylece YKS 3. Ek yerleştirme tarihleri duyurulacak.

YKS 3. Ek tercih tarihleri henüz netlik kazanmadı. 140 barajını geçenlerin ne zaman tercih yapacağı merak edilirken YKS 3. tercih tarihleri açıklandıktan sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title