18 Ekim Pazartesi 10 Numara sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanır? - Haberler
Haberi Paylaş

18 Ekim Pazartesi 10 Numara sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanır?

Haberler.com - Haberler | Gündem
18 Ekim Pazartesi 10 Numara sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanır?

18 Ekim On Numara sonuçlarının açıklanıp, açıklanmadığı araştırılıyor. 18 Ekim 2021 On Numara çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 1 Ekim 2021 On Numara sonuçları canlı takip sayfası! 18 Ekim Pazartesi Milli Piyango Online On Numara sonuçları açıklandı mı? Yenilenen On Numara kuralları neler? On Numara ikramiyesi ne kadar, devretti mi? On Numara çekilişi canlı izle! On Numara sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanır? On Numara sonuçları ne zaman açıklanır?

On Numara sonuçları açıklandı mı? Milli Piyango Online 18 Ekim tarihli On Numara sonuçlarının açıklanması vatandaşlar tarafından merak ile bekleniyor. Birçok kişi On Numara çekiliş sonuç sorgulama ekranı araştırılırken, yapılan çekilişte kazanan kim ve ne kadar ikramiye kazanıldığı merak ediliyor. Peki, On Numara'da büyük ikramiye ne kadar? İşte, 18 Ekim 2021 On Numara sonuçları canlı takip sayfası! On Numara çekilişi canlı izle! On Numara sonuçlarına nereden bakılır? On Numara çekilişi kaçta? İşte detaylar haberimizde...

18 Ekim On Numara sonuçları henüz açıklanmadı. On Numara sonuçları 18 Ekim Pazartesigünü saat 20.00'de başlayacak olan çekilişin sonrasında belli olacak.

Çekiliş Sonuçları: 2, 4, 12, 27, 28, 32, 37, 39, 41, 46, 48, 49, 52, 56, 58, 63, 64, 65, 66, 71, 73, 75

18 Ekim Pazartesi 10 Numara sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanır?

ON NUMARA SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN!

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN!

ON NUMARA ÇEKİLİŞİNİ CANLI İZLE!

On Numara ikramiye miktarı 1 Ekim Cuma günü saat 20.00'de yapılacak çekiliş sonrasında belli olacak.

Yenilenen Şans Topunun kuralları aşağıdaki gibi; Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır.80 numaradan 10 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Türkiye'nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor. Tek kolon ücreti 2 TL'dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolu üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılardan da oluşturabilirsin. Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10'dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılabilir. İptal Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir. Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title