Haber Vermeden Bitirdi

Haber Vermeden Bitirdi

Baykal'ın Haftaiçi Her Gün Yayınlanan Programını Aniden Bitiren ve Cuma Günkü (15 Aralık 2006) Canlı Programına Bile Katılmayan Ünlü Sanatçının Bu Tutumu Yadırgandı.

Haber Vermeden Bitirdi

Baykal'ın haftaiçi her gün yayınlanan programını aniden bitiren ve Cuma günkü (15 Aralık 2006) canlı programına bile katılmayan ünlü sanatçının bu tutumu yadırgandı.

2007 yılının Haziran ayına kadar tv8 ile sözleşmesi bulunan Derya Baykal, geçtiğimiz Perşembe günü (14 Aralık 2006) tv8 yöneticilerine başka bir kanala transfer olduğunu söyledi. Kendisine yapılan "ay sonuna kadar çalışıp öyle ayrılma" teklifini yanıtsız bırakan Baykal, Cuma günkü canlı yayınına da gelmedi.

tv8'in, izleyicilerine veda bile etmeden ayrılan Derya Baykal'la ilgili, yayıncılık ahlakı ve etik kurallara uymayan tavrı ve sözleşmeyi karşılıksız feshetmesi nedeniyle hukuki yollara başvuracağı öğrenildi. tv8 yöneticilerinin, Derya Baykal'dan boşalan öğleden sonra kadın kuşağı programı için sanat dünyasının ünlü isimleriyle görüşmelere başladığı, Yeni Yılın ilk günlerinde izleyicilerine benzerlerinden farklı, eğlenceli ve tiryakisi olacakları bir yapımla buluşturacağı bildirildi.