Haber üzerine Valilik harekete geçti - Haberler
Haberi Paylaş

Haber üzerine Valilik harekete geçti

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Haber üzerine Valilik harekete geçti

Düzce-Akçakoca karayolu Yığılca Işıklı kavşakta karayollarına ait olan ve Düzce istikametini gösteren tabelanın önünde büyüyen ağaçlar sürücülere zor anlar yaşatmasına valilikten anında müdahale gelerek ağaçlar kesildi.

Düzce- Akçakoca karayolu Yığılca Işıklı kavşakta karayollarına ait olan ve Düzce istikametini gösteren tabelanın önünde büyüyen ağaçlar sürücülere zor anlar yaşatmasına valilikten anında müdahale gelerek ağaçlar kesildi.

Düzce-Akçakoca karayolu olan D-655 karayolu Yığılca ışıklı kavşakta Düzce istikametini gösteren tabela ağaçların büyümesi ile kapanarak arkada kaldı ve görünmez duruma gelmişti. Bununun haber olması üzerine Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı anında talimat vererek ağaçların büyümesi ile kapanan Düzce istikametini gösteren tabela, sabah saatlerinde temizlenerek görünür hale getirildi. Sürücülerde bu sayede gidekleri yöne öğrenmiş oldu. - DÜZCE

Haber üzerine Valilik harekete geçti

Haber üzerine Valilik harekete geçti

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title