Gwyneth Paltrow Haberleri

Gwyneth Paltrow haber, Gwyneth Paltrow son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gwyneth Paltrow - 20.5.2013
Sırrını Açıkladı
People dergisinin dünyanın en güzel kadını seçtiği ünlü aktris Gwyneth Paltrow, sağlıklı beslenmenin sırrını açıkladı..
Gwyneth Paltrow - 10.5.2013
"LG ile Iron Man Ol" deneyimi bu haftasonu Forum İstanbul'da!
Aktiviteler farklı noktalarda devam edecek 10-11-12 Mayıs tarihlerinde Forum İstanbul'da kurulacak aktivite alanında katılımcılar kendilerini Iron Man'e dönüştürmenin yanı sıra özel Iron Man 3D içeriklerini izleme, video oyunları oynama ve LG'nin 2013 model Cinema 3D Smart TV'lerini de deneyimleme fırsatı bulacaklar. "LG ile Iron Man Ol" aktivitesi Mayıs ayı boyunca farklı noktalarda devam edecek. Rekor açılışla beyazperdede 3 Mayıs'ta vizyona giren "Iron Man 3", geçen senenin rekortmen filmi "Yenilmezler"den sonra A.B.D'de tüm zamanların en iyi ikinci açılışını yapan film oldu. Türkiye'de de yaptığı hasılat ile 2013'ün en iyi yabancı film açılışını gerçekleştiren film aynı zamanda tüm zamanların en iyi açılışını yapan süper kahraman filmi ünvanına da sahip oldu. Rekolar kıran Marvel'ın Iron Man 3 serisinde küstah ama zeki sanayici Tony Stark'ın karşısında sınır tanımayan bir düşmanı var. Düşmanının elinde kendi dünyasının yıkıldığını gören Stark, sorumluları bulmak için yürekleri burkan bir arayışa soyunuyor. Stark'ın cesareti bu yolculuğun her durağında teste tutulacak. Stark, sadece kendi cihazlarıyla hayatta kalmaya çalışacak ve kendisine en yakın olanları korumak için sezgilerine güvenmek zorunda olacak. Mücadele ederken Stark uzun zamandır peşini bırakmayan sorunun da yanıtını keşfedecek: insan mı zırhını yapar, zırh mı insanı? Robert Downey Jr. Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall, Stephane Szostak, James Badge Dale ile birlikte Jon Favreau ve Ben Kingsley'in rol aldığı Marvel'ın Iron Man 3 filmini Shane Black yönetti.
Gwyneth Paltrow - 2.5.2013
Seyirci, Bu Hafta Yerli Filme Doyacak
IRON MAN 3 Tony Stark, özel hayatının düşmanı tarafından yok edildiğini anlayınca bu işin sorumlularını bulmak için harekete geçiyor. Köşeye sıkışan Stark'ın en yakınlarını korumak için tek şansı zekasına ve içgüdülerine güvenerek kendi yetenekleriyle hayatta kalmaktır. Kafasını kurcalayan şu sorunun cevabını arar: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan? Shane Black'in yönettiği ve Robert Downey Jr, Gwyneth Paltrow, Don Cheadle ile Jon Favreau'nun oynadığı "Iron Man 3", aksiyon-macera türünde.
Gwyneth Paltrow - 2.5.2013
Iron Man 3 Bu Cuma Vizyon'da
Marvel'ın 'Iron Man 3'ü küstah ama zeki sanayici Tony Stark'ı gücü sınırsız olan bir düşmanla karşı karşıya getiriyor.
Gwyneth Paltrow - 28.4.2013
Iron Man 3′ün Oyunu Android ve İos İçin Çıktı
Iron Man 3 bu senenin en çok beklenen filmlerinden bir tanesi. Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Guy Pearce'ın başrolünde oynadığı filmin yönetmen koltuğunda Shane Black yer alıyor.
Gwyneth Paltrow - 17.4.2013
Jennifer Aniston'un Sırtı Şaşırttı
Ancak kameramanlara poz verdiği anda ünlü oyuncunun karizması yerle bir oldu. Sırtındaki yara izlerini gören kameramanlar ünlü oyuncuyu soru yağmuruna tuttu. Daha sonra 44 yaşındaki ünlü oyuncunun sırtına, bardak çekme işlemini uygulattığı ortaya çıktı. Brad Pitt ve Gwyneth Paltrow gibi ünlü isimlerin de bu işlemi sırt bölgesine uygulattığı magazin dergilerinde konuşuluyor.
Gwyneth Paltrow - 15.4.2013
Ne Yazık Ki Benimle!
Bir moda ikonu olarak kabul edilen Gwyneth Paltrow, 'Iron Man-Demir Adam' filmindeki rol arkadaşı Robert Downey Jr'ın giyim tarzını sık sık ti'ye alıyor.
Gwyneth Paltrow - 13.4.2013
Kitap Yüzünden Birbirlerine Girdiler
Jessica Alba ve Gwyneth Paltrow, arka arkaya piyasaya çıkardıkları sağlıklı yaşam kitapları nedeniyle birbirlerine girdi.
Gwyneth Paltrow - 11.4.2013
Gişe Canavarları Yaza Hazır
YÖNETMEN: Shane Black OYUNCULAR: Robert Downey Jr., Guy Pearce, Gwyneth Paltrow AFTER EARTH' GÖSTERİM TARİHİ: 7 Haziran 2013 Film bizleri; insanoğlunun, felaketler nedeniyle artık yaşanmaz hale gelen gezegenimizi terk edip birkaç ışık yılı uzaklıktaki Nova Prime'da yeni kurduğu geleceğe misafir ediyor.
Gwyneth Paltrow - 25.3.2013
Audi, Iron Man 3 Filminin Başrolünde
Filmin yüksek teknoloji ürünü ve son derece dayanıklı zırhıyla süper kahraman Iron Man'e dönüşen karakteri Tony Stark'ı bir kez daha aktör Robert Downey Jr. canlandıracak. Filmde zırhını çıkardığı zamanlarda teknoloji meraklısı milyarder R8 e-tron spor otomobilin prototipinin direksiyonuna geçmiş olarak görülecek. Oscar ödüllü Gwyneth Paltrow da Stark Sanayi'nin CEO'su ve Tony Stark'ın kız arkadaşı Virginia "Pepper" Potts rolünde filmde tekrar yer alıyor ve Audi S7 Sportback kullanıyor.
Gwyneth Paltrow - 18.3.2013
Gwyneth Paltrow'dan İtiraf
Amerikalı ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow, Chris Martin'le olan evliliğinde sorunlar olduğunu ve ilişkilerinin karmaşık olduğunu söyledi. 2 çocuk annesi güzel....
Gwyneth Paltrow - 15.3.2013
Yıldızlar da Hata Yapar!
GWYNETH PALTROW Şu anda Hollywood'un stil ikonları arasında gösterilen Gwyneth Paltrow, katıldığı bir davete sutyensiz gitmiş ve kötü görünümü nedeniyle alay konusu olmuştu.
Gwyneth Paltrow - 9.3.2013
Audi, Iron Man 3 Filminde Başrolü Alıyor!
Filmin yüksek teknoloji ürünü ve son derece dayanıklı zırhıyla süper kahraman Iron Man'e dönüşen karakteri Tony Stark'ı bir kez daha aktör Robert Downey Jr. canlandıracak. Filmde zırhını çıkardığı zamanlarda teknoloji meraklısı milyarder R8 e-tron spor otomobilin prototipinin direksiyonuna geçmiş olarak görülecek. Oscar ödüllü Gwyneth Paltrow da Stark Sanayi'nin CEO'su ve Tony Stark'ın kız arkadaşı Virginia "Pepper' Potts rolünde filmde tekrar yer alıyor ve Audi S7 Sportback kullanıyor.
Gwyneth Paltrow - 9.3.2013
Audi, Marvel Stüdyolarıyla Güçlerini Birleştirdi
Audi, 3 Mayıs 2013'te vizyona girecek olan Marvel'ın Iron Man 3 filmi için Disney ve Marvel Entertainment Ltd.'nin bir kolu olan Marvel Stüdyolarıyla güçlerini birleştirdi. Marka bir kez daha tüm film boyunca vurgulanacak. Serinin birinci ve ikinci filmlerinde Audi R8, R8 Spyder, A8, S5 ve Q7 yer almıştı. Filmin yüksek teknoloji ürünü ve son derece dayanıklı zırhıyla süper kahraman Iron Man'e dönüşen karakteri Tony Stark'ı bir kez daha aktör Robert Downey Jr. canlandıracak. Filmde zırhını çıkardığı zamanlarda teknoloji meraklısı milyarder R8 e-tron spor otomobilin prototipinin direksiyonuna geçmiş olarak görülecek. Oscar ödüllü Gwyneth Paltrow da Stark Sanayi'nin CEO'su ve Tony Stark'ın kız arkadaşı Virginia "Pepper" Potts rolünde filmde tekrar yer alıyor ve Audi S7 Sportback kullanıyor.
Gwyneth Paltrow - 6.3.2013
''Iron Man 3'' 3 Mayıs'ta Vizyon'da
Başrollerini Robert Downey Jr.ve "Iron Man 3"'ün yönetmenliğini Shane Black üstleniyor.
Gwyneth Paltrow - 5.3.2013
Sutyensiz Elbise Hataymış
40 yaşına gelen Gwyneth Paltrow, gençliğinde yaptığı hataları itiraf etmeye başladı.
Gwyneth Paltrow - 25.2.2013
Tasarım Dünyasının Dahileri Alldesign İçin İstanbul'daydı
Nicole Kidman, Cate Blanchett, Kate Winslet, Gwyneth Paltrow gibi isimlerin ikon makyaj tasarımcısı Tina Earnshaw alldesign katılımcılarına "Siz De Bir Film Yıldızı Gibi Görünebilirsiniz" diyerek sahnede göz alıcı bir makyaj tasarımı yaptı.
Gwyneth Paltrow - 8.2.2013
Tina Earnshaw'a Istanbul'a Geliyor
Makyaj tasarımcıları için bir ikon olan Tina Earnshaw, bugün sektörde dünyanın en çok talep edilen ismi. Titanic, Italian Job, Spiderman 2 ve 3, Prometheus, Mamma Mia, The Counselor, Sliding Doors, Marley & Me, Talented Mr Ripley, Conspiracy gibi sayısız Hollywood filminin makyaj tasarımı üstlenen Earnshaw, ayrıca Titanic filmindeki makyajlarıyla Oscar ve Bafta'ya da aday oldu. Tina Earnshaw ayrıca Cate Blanchet, Gwyneth Paltrow,Kate Winslet, Angelica Huston, Ben Affleck, Jude Law, Owen Wilson gibi isimlerin de kişisel makyaj tasarımcısı.
Gwyneth Paltrow - 1.2.2013
Iron Man 3 Filmi
Yönetmen: Shane Black Senaryo: Don Heck, Larry Lieber, Stan Lee, Drew Pearce, Shane Black Oyuncular: Paul Bettany, Gwyneth Paltrow, Cobie Smulders, Guy Pearce, Robert Downey Jr.
Gwyneth Paltrow - 26.1.2013
Mücevherleri Bile Kıskandıran Çantalar
Tasarımcının en ünlü takipçileri ise; Gwyneth Paltrow, Rihanna, Cameron Diaz, Jenifer Lopez, Lindsay Lohan, Kourtney Kardashian ve Olivia Wilde.
Gwyneth Paltrow - 14.1.2013
Ünlü Yıldızdan Makyaj Uzmanlarına İlham!
Makyaj uzmanlarının tercihi Max Factor'ün yaratıcılığına yeni sezonda Hollywood'un altın kızı Gwyneth Paltrow ilham verdi.
Gwyneth Paltrow - 11.1.2013
"İyi Yaşlanmak İçin Kendinizi Sevin"
Dünyada en çok kimi güzel buluyorsunuz? Lauren Hutton'ın hem gençliğini, hem orta yaş güzelliğini ve duruşunu beğenirim. Jane Birkin ve Gwyneth Paltrow da güzel bulduğum kadınlardan.
Gwyneth Paltrow - 3.1.2013
2012'nin Giysi Ve Aksesuvar Modası
GWYNETH PALTROW Ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow'un geçtiğimiz yılki Oscar Ödül Töreni için giydiği Tom Ford tasarımı tuvalet, herkesin hafızalarına kazındı.
Gwyneth Paltrow - 7.12.2012
Üç Çocuk İstiyor
Ünlü şarkıcı Chris Martin ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Gwyneth Paltrow, yeniden çocuk sahibi olmak istediğini söyledi.
Gwyneth Paltrow - 5.12.2012
Iron Man 3 Filminden Müthiş Görseller
Marvel'in Demir Adamı bir kez daha beyaz perdede boy gösteremeye hazılanıyor. Iron Man 3 filminden yeni görüntüler yayınlandı! & ; 3 Mayıs 2013′de tüm dünyada vizyona girecek olan Iron Man 3 filminden yeni görseller yayınlandı. Baş rolünde Robert Downey Jr. ve Gwyneth Paltrow'a ek olarak bu defa Guy Pearce, Rebecca Hall ve Ben Kingsley'i izleyeceğimiz Iron Man 3′de kötü adam Mandarin (Ben Kingsley) olacak.
Gwyneth Paltrow - 4.12.2012
Sonunda Bunları da Yaptılar
Skyrim isimli oyun çıktığı zaman, çocuklarının adını oyundan bir alıntı yaparak koyan çiftten sonra, artık durum giderek daha da ciddileşiyor:  Apple, Mac ve Siri gibi çocuk isimleriyle karşılaşmak artık sıradan olmaya başladı. "Ciddileşen" diyoruz zira Apple isimli bebeklerin sayısı, geçtiğimiz yıla oranla yüzde 15 artmış durumda. Gwyneth Paltrow ve Chris Martin çiftinin çocuklarına Apple ismini vermelerinin ardından, öyle görünüyor ki herhangi bir sorun çıkmamış.
Gwyneth Paltrow - 26.11.2012
40 Artık Yeni 20
GWYNETH PALTROW Kendine has giyim tarzı ve zerafetiyle Hollywood'da farklı bir yere sahip olan 1972 doğumlu Gwyneth Paltrow'un rol aldığı her film gişede başarıyı yakalıyor.
Gwyneth Paltrow - 26.11.2012
Yaşı Küçük Marifeti Büyük!
Şarkısında olgun erkeklerin genç kızların kalbini kırdığı mesajını veren Swift, 2010 Noel tatilinde bir telefonla terk edilmişti. Gwyneth Paltrow'un düzenlediği bir partide tanışan çiftin ilişkisi aradaki yaş farkı yüzünden sona ermişti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gwyneth Paltrow Haberleri | Gwyneth Paltrow Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Gwyneth Paltrow haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gwyneth Paltrow kimdir, hayatı ve biyografisi. Aile Tatili.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 00:34:32. #1.15#
title