GÜVENLİK NOKTASINDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI - Haberler
Haberi Paylaş

GÜVENLİK NOKTASINDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI

GÜVENLİK NOKTASINDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI
Habermetre - Haberler | Toplum

GÜVENLİK NOKTASINDA TEMİZLİK ÇALIŞMASIYalova-Bursa Karayolu üzerinde bulunan kontrol noktasında yer alan uyarı tabela, duba ve uyarı levhaları Yalova Belediyesi ekipleri tarafından temizlendi.

GÜVENLİK NOKTASINDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI

Yalova- Bursa Karayolu üzerinde bulunan kontrol noktasında yer alan uyarı tabela, duba ve uyarı levhaları Yalova Belediyesi ekipleri tarafından temizlendi. Vatandaşların ve Emniyet Güçlerinin talebi doğrultusunda yapılan temizlik çalışmasında kontrol noktasında bulunan tabela, duba ile uyarı levhaları tazyikli ve deterjanlı sularla yıkandı. Vatandaşın talebi doğrultusunda bir çalışma yaptıklarını belirten Yalova Belediyesi yetkilileri; "Vatandaşımızdan gelen talep doğrultusunda bir çalışma yaptık. Yolda bulunan tabela, duba ve levhaların toz, egzoz dumanından dolayı kararmış ve görülmediğinden dolayı bize ulaştılar. Bizde Yalova Belediyesi olarak temizlik çalışmasını gerçekleştirdik" dediler.

Habermetre - Son Dakika Haberleri

Yalova Belediyesi, Yalova, Bursa, Toplum, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title