2 Kardeş Güvenlik Görevlisini Bıçak ve Demir Çubukla Öldüresiye Dövdü

2 Kardeş Güvenlik Görevlisini Bıçak ve Demir Çubukla Öldüresiye Dövdü

Pendik'te iki kardeş oturdukları sitenin güvenlik görevlisini güvenlik bariyerini açmadığı için demir çubuk ve bıçakla yaraladı.

Pendik'te sitenin bariyerini açmayan güvenlik görevlisi 2 kardeşin saldırısına uğradı. Bıçak ve demir çubukla saldıran kardeşleri yan sitenin güvenlik görevlisi biber gazı sıkarak durdurabildi. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

SİTEYE GİREN KARDEŞLER GÜVENLİKTEN BARİYERİ AÇMASINI İSTEDİ

Güvenlik kameralarına yansıyan olay, Pendik'te dün 15.30 sıralarında yaşandı. Barış O. ile Azad O. kardeşler oturdukları siteye girmek için güvenlik görevlisi Serkan Tepe'den bariyeri açmasını istedi. Tepe ise kardeşleri sürekli siteye kumandasız giriş yaptıkları için uyardı ve yönetimin bu konuyla ilgili aldığı kararı hatırlattı.

2 KARDEŞİN BIÇAKLI VE DEMİR ÇUBUKLU SALDIRISINA UĞRADI

İki kardeş araçlarını otoparka park edip Tepe'nin bulunduğu güvenlik kulübesine yöneldi. Barış O. bıçakla, Azad O. ise demir çubukla güvenlik görevlisi Serkan Tepe'ye saldırdı.

YAN SİTENİN GÖREVLİSİ BİBER GAZIYLA MÜDAHALE ETTİ

Başına defalarca darbe alan Tepe saldırganlara karşı koymaya çalıştı; fakat başarılı olamadı. Yan sitenin güvenlik görevlisi saldırganlara biber gazıyla müdahale etti.

Biber gazından etkilenen Barış O. ve Azad. O. olay yerinden uzaklaştı.

KAYIPLARA KARIŞTILAR

İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Başından yaralanan Serkan Tepe ambulansla Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Saldırganlar ise olaydan sonra kayıplara karıştı. Polis, Tepe'yi hastanelik eden Barış O. ile Azad O. kardeşleri arıyor.

Kaynak: DHA